Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Dimitrov je u poslednjih par meseci dobio sve igrače iz vrha, osim Novaka (F mastersa u Parizu).

Na AO bi mogao da odigra dobar turnir. I prošle je godine bio jako dobar protiv Novaka, a ako se setite Ivanišević je izjavio da se pribojavao tog meča.

  • +1 2
Link to comment

De minor prvi kengur u top ten jos od Hjuita.

umedjuvremenu su Tomic i Kirgos bili u top 20, gde se od danas nalazi i majstor Manarino. mislim da je sa svojih 35 i po godina najstariji novajlija u tom drustvu

  • +1 3
Link to comment

 

"This Is Tennis" Is New ATP Marketing Campaign

JANUARY 8, 2024 

New season, new era, new attitude. The ATP proudly presents its new global brand campaign for the 2024 ATP Tour season, created in collaboration with award-winning creative agency MATTA.

ATPThisIsTennis.jpg?resize=1024%2C576
Link to comment
  • 3 weeks later...

Dominik Tim je danas zamenio trenera i rekao da ce probati jos jednom sa povratkom. Ako ne udje u top 50 misli da nema potrebe nastaviti sa karijerom.

  • Tužno 2
Link to comment

A muceni Marej se jos uvek ne predaje. Prekljuce je u Monpeljeu izgubio u trecem setu od landare Pera. Publika bila vrlo neprijatna prema Endiju, na kraju meca je izleteo ko furija sa terena ne pozdravivsi nikog. 

  • Tužno 2
Link to comment

Neverovatno je to sa Marejem, ne mogu da puste čoveka da odigra još ovo malo što mu je ostalo, već su svi nešto zapeli da ga penzionišu. Juče je baš nekome na TW odgovarao na tu temu.

 

Ne znaju šta znači kada si ceo život u nečemu, pa treba naprasno da prestaneš. Meni je Endi kralj zbog toga, što je uporan i što nema problem da ga deru anonimusi. 

 

 

  • +1 4
Link to comment

Na veliku zalost francuskih navijaca u polufinale Monpeljea od njih 13  nije uspeo da se probije ni jedan domaci igrac. 

Prvi mec Igrali Bublik i Aliasim, dobio Kazahstanac, a u drugom Rune predao Coricu pri rezultatu 63 41 za Hrvata, zbog povrede ne zna se cega. Kazu da je bio jako nervozan. Nisam gledala nista, imam goste pa smo ceo dan bili u skitnji🥱

  • +1 2
Link to comment

Bublik osvojio Monpelje. kazu prvi igrac koji je uzeo atp titulu a da je izgubio 1.set u svakom mecu na putu do trofeja. iako je miki maus turnir u pitanju valjalo bi proveriti taj podatak jer mi zvuci nestvarno da se to ranije nije desavalo

 

Edited by TS-CS
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...