Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Menšik posle pobede nad Marijem: Đoković mi je mnogo pomogao

Quote

Novak me je 2022, posle finala Australijskog opena za juniore pozvao da dođem u Beograd da treniramo. On zna da je moj najveći idol, zato me je posle pozvao i u Porto Montenegro da provedem nekoliko dana sa njim. Zaista je bilo lepo da me jedan od najboljih tenisera u istoriji pozove i da imam priliku da treniram sa njim. Siguran sam da će mi to sve mnogo pomoći u budućnosti.

 

  • +1 2
Link to comment

Mensik je od ponedeljka najmladji igrac u top 100

 

nije lose ovo novo pravilo da mladi igrac do 20 god. ako je medju 250 na listi moze da bira jedan turnir u sezoni iz kategorije atp 250 koji mu garantuje mesto u glavnom zrebu

  • +1 3
Link to comment

Mensik dobio i Rubljova :ohmy:

Mislila sam da ce biti umoran od dugog meca protiv Mareja, a on resio i Dzegera i to u dva seta. Sutra polufinale protiv stare kuke Monfisa. 

U drugom polufinalu Popirin protiv Hacanova. 

Link to comment

Kakva drama na meču Rubljov-Bublik.

Rubljov je diskvalifikovan zbog psovanja linijskog sudije. 

 

A do toga je došlo, što mu je druga opomena, a drukao ga je za psovku drugi linijski sudija koji je čuo šta je rečeno na ruskom.

  • +1 1
Link to comment

Inače, Bublik je ispao car, rekao je, ajde ljudi da igramo tenis, manimo ovo. Naravno, nisu ga poslušali, ali ipak.....

 

Da li onaj smrad Karenjo Busta gleda ovo.

  • +1 5
Link to comment
8 minutes ago, Arkadija said:

Inače, Bublik je ispao car, rekao je, ajde ljudi da igramo tenis, manimo ovo. Naravno, nisu ga poslušali, ali ipak.....

 

Da li onaj smrad Karenjo Busta gleda ovo.

200w.gif?cid=6c09b952bzcxqfh1m7xvejz838s

  • Haha 6
Link to comment
6 hours ago, Arkadija said:

Kakva drama na meču Rubljov-Bublik.

Rubljov je diskvalifikovan zbog psovanja linijskog sudije. 

 

A do toga je došlo, što mu je druga opomena, a drukao ga je za psovku drugi linijski sudija koji je čuo šta je rečeno na ruskom.

 

ovo je bilo ipak previše, opravdan crveni

  • +1 2
Link to comment

Magarac, preterao je bas kao Serena onomad. Gubi sve poene i ispada iz top 5.

Mislila sam da je samo psovao sebi u bradu, a on se unosio coveku u facu, pa pomislih kako s druge strane gledaocima dozvole da psuju i vredjaju igrace, a na ovo se brecaju. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...