Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

1 hour ago, Sandradjer said:

Gde je @peralozac :)

 

Kod Pere u glavnoj skupštini (onoj što se održava u glavi) pala vlada. Nakon blebetanja zadnjih par godina koje je kulminiralo tokom AO, Pera Introvert je napljuvao i ispljuvao Peru Ekstraverta, popalio moždanu masu i preuzeo vlast. Pera E. je uhapšen i trenutno je u istražnom zatvoru. Kada Pera I. vidi ovu poruku odtipkanu palcem levog stopala biće uvedena strahovlada u sve preostale režnjeve mozga tako da PPP korisnik Pera E. neće biti dostupan neko vreme. Do novog puča sestre i braćo ekstraverti!

Edited by peralozac
  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Top 10 u dublu, prosek godina 37 i po

Bopanna Ebden Krajicek Dodig Ram Salisbury Koolhof Skupski Gonzalez Roger-Vasselin

 

najstariji je na tronu, Bopana koji uskoro puni 44g

najmladji u top 50 Maks Pursel sa nepunih 26g

 

Cacic 65, braca Sabanov van 150

Mahut 35, Pavic i Mekic izmedju 30-40

Link to comment

Uze Monfis Sineru set, a onda u trecem dusa u nosu. Malo malo pa se presamiti,izgubi ga. 

 

Vidim sad da je Djere izgubio od strasnog Vavasorija :isuse:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, TS-CS said:

Nadalov oporavak ne tece kako su planirali, sad je navodno i Ind-Vels pod znakom pitanja

 

A gle izjave :blink: izgleda mu ni sa glavom nesto nije u redu :lolol:

 

Edited by Serena
  • Hvala 1
Link to comment

meni def. deluje da trci pocasni krug, kakva sledeca sezona.. ako sutra objavi da je kraj oticice kao neporazeni RG sampion kao Borg i Graf ili Sampras na USO

 

priznaje Novaka za goata, bilo sta drugo da je rekao ispao bi smesan. a ovo za povrede, propustene turnire i sl. no comment

Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

Izmislice nasi "mediji" novi razlog da se mrzi Nadal, nista se ne sekirajte

Citao sam u Marki komentare na intervju, bilo juce blizu 800, ogromna vecina ga pljuje povodom teniske skole u S.Arabiji, svestan je i on da se uvalio u sranje, bez obzira na sladak novac. 

Link to comment
7 hours ago, TS-CS said:

meni def. deluje da trci pocasni krug, kakva sledeca sezona.. ako sutra objavi da je kraj oticice kao neporazeni RG sampion kao Borg i Graf ili Sampras na USO

 

priznaje Novaka za goata, bilo sta drugo da je rekao ispao bi smesan. a ovo za povrede, propustene turnire i sl. no comment

Evo dela intervjua sa prevodom. Bukvalno kaže možemo reći da sam ja propustio više turnira ali Novak ima bolje telo od mene... i to se računa

https://www.instagram.com/reel/C3W6XcvoYzz/?igsh=b2xwZGw3MHpoODNs

Link to comment

Jbt, Duci Lajović je izgubio u 1/4 finala Buenos Ajresa od izvesnog Fakunada Dijasa. Uopšte ne razumem kako mu se isplati da ide na drugi kraj sveta i da odigra dva meča od kojih jedan dobije čudom, a drugi izgubi od totalnog anonimusa.

Link to comment

U Roterdamu ove godine polufinalni parovi:

Siner - Grikspur

Dimitrov - De Minor

Prosle godine bili

Siner - Grikspur

Dimitrov - Medvedev

Koja slucajnist. 

Idemo Griso do titule :kecman:

 

Link to comment
3 minutes ago, Serena said:

U Roterdamu ove godine polufinalni parovi:

Siner - Grikspur

Dimitrov - De Minor

Prosle godine bili

Siner - Grikspur

Dimitrov - Medvedev

Koja slucajnist. 

Idemo Griso do titule :kecman:

 

Griso je Grikspur?¿ :winkglasses:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...