Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Sad vidim da je Alcaraz juče izgubio od Džarija u polufinalu Buenos Airesa.

 

Sad ću baš da vratim SK2 na sinoć u 22:00 da pogledam...

  • +1 1
Link to comment

I ja tek sad videla da je izgubio. 

Gledala sam ga protiv Vavasorija nekako mi je delovao usporeno, tromo kao da je kraj a ne pocetak sezone. 

Link to comment

Nije toliko ni loš bio Alkaraz, nego je Đari odigrao skoro savršeno. Inače, publika je pobedu Đarija dočekala bukvalno bez reakcije, mlaki aplauzi tu i tamo. Nisam znala da baš toliko ne vole Čileance.

Link to comment

Zuca se ne sali, 12. titula, i 3. mesto na listi. Sad pauza do IW, a Carlitos se za to vreme mlati po sljaci, ne znam koliko mu je to pametno. 

Link to comment

Ko bi pre turnira u Buenos Airesu rekao da će legenda čelendžera Fakundo da ga osvoji, i to u takvoj konkurenciji?

Link to comment

danas u Dohi stara garda raspolozena za igru. Gaske, Marej i Monfis - svi dobili u dva seta.

 

Siner stize Alkaraza po broju titula. mali nema niti finale evo pola godine, od Sinsinatija i cuvenog meca sa novakom.

 

Nole skoro rece da mu je zelja da jednom odradi ovu juznoamericku turneju na sljaci, argentina brazil cile, da oseti atmosferu tamo ...

 

 

On 16.2.2024. at 18:14, arheolog1981 said:

Evo dela intervjua sa prevodom. Bukvalno kaže možemo reći da sam ja propustio više turnira ali Novak ima bolje telo od mene... i to se računa

https://www.instagram.com/reel/C3W6XcvoYzz/?igsh=b2xwZGw3MHpoODNs

 

novinarka ga doslovno tri puta pita je li djovak najbolji ikad, i on sva tri puta odgovara potvrdno. posle krece neko propratno vrdanje i mrsomudjenje ali to je manje bitno. evo i Vavrinka priznaje. nema tu vise sta da se raspravlja

 

Edited by TS-CS
Link to comment
7 minutes ago, Serena said:

Tokom meca? Uh bas mi je zao :sad:

 

1:1 u prvom setu. proklizao i izvrnuo zglob.

kasnije je njegov fizio rekao da nije toliko lose koliko izgleda, ali svakako par nedelje out.

za 3 mart je zakazan mec izmedju nadala i alcaraza, nesto netflix organizovao. sad je to upitno

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
48 minutes ago, Serena said:

Tata Gael uspeo da preokrene mec

 

48 minutes ago, Serena said:

Mama Elina izgubila od Ige. 

 

A dete puklo od Stefana :fantom:

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...