Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Ne mozda lagano ali trebalo bi da uzme, ovaj nije iskoristio 2+3 set lopti. Ne volim Alkaraza nesto jer mi ne piju vodu te price kako je buduci GOAT mozda ali ovaj Museti izgleda kao pravi onaj jazavac, kako je precutao duplu lopticu kod onog poena iako je ovaj mucenik zapenio kod sudije da je nemoguce da je regularno, uzasan lik.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Ceo stadion vrištao i podrhtavao kad je ušao Alkatraz.

 

Lorenzo vidljivo slabiji igrač ali dobra taktika, nije se izgubio kad mu je ovaj odbranio 4 meč lopte i počastio ga Španac sa dva promašena zicera.

 

Alkaraz u živo deluje jako jako dobro, zverka je mali, bije kao lud a pokriva sve.

  • +1 1
Link to comment

Ali ova glupaca sudija koja pokazuje kako je podbocio lopticu od dole a lik odigrao skroz sa strane, ne zna se jel vece govno ona ili Museti

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Jedna zanimljivost, nebitan turnir neki, dubl u sastavu rahmetli Boleli i Fonjini protiv nekog boljeg dubla se posle izgubljenog prvog seta nekako dovukao do tajbrejka u drugom u kojem su gubili 0:6 i isti dobili 8:6 pa u supertajbrejku vezali jos 4 poena, ukupno 12, i dobili 10:7.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Zli Gli said:

Jedna zanimljivost, nebitan turnir neki, dubl u sastavu rahmetli Boleli i Fonjini protiv nekog boljeg dubla se posle izgubljenog prvog seta nekako dovukao do tajbrejka u drugom u kojem su gubili 0:6 i isti dobili 8:6 pa u supertajbrejku vezali jos 4 poena, ukupno 12, i dobili 10:7.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

 

aman, covece, prestani da pratis tenis.

  • +1 3
Link to comment

Površno sam ispratio turnir u Umagu, a svakako je zavredio više pažnje, obzirom da su na turniru igrali i Alcaraz i Siner.

Obojica su prošli u finale, a pobednik je bio Siner nakon izgubljenog prvog seta u TB.

Pratio sam dobar deo prvog seta u kojem je, kako se set bližio finišu Alcaraz bio bliži brejku, igrao agresivnije, posebno na riternu. Zasluženo je i dobio TB. Odličan tenis obojice.

Mislio sam da je tu meč prelomljen, dalje nisam gledao, pa mi je prilična misterija kako ga je Siner okrenuo - dva puta po 6:1?

Za Alcaraza drugo izgubljeno finale za redom, prethodno od Musetija.

Museti je takođe igrao Umag, ali je, vidno umoran, u vrlo zanimljivom meču izgubio još u prvom kolu od Čekinata.

Talijani su tokom turnira imali ogromnu podršku sa tribina, kao da su na domaćem terenu - takođe i Siner u finalu.

 

Edit: Molčan - Alcaraz je bio meč sa nizom opakih razmena, pogledajte hajlajte na YT

Edited by Ras
Link to comment
Površno sam ispratio turnir u Umagu, a svakako je zavredio više pažnje, obzirom da su na turniru igrali i Alcaraz i Siner.
Obojica su prošli u finale, a pobednik je bio Siner nakon izgubljenog prvog seta u TB.
Pratio sam dobar deo prvog seta u kojem je, kako se set bližio finišu Alcaraz bio bliži brejku, igrao agresivnije, posebno na riternu. Zasluženo je i dobio TB. Odličan tenis obojice.
Mislio sam da je tu meč prelomljen, dalje nisam gledao, pa mi je prilična misterija kako ga je Siner okrenuo - dva puta po 6:1?
Za Alcaraza drugo izgubljeno finale za redom, prethodno od Musetija.
Museti je takođe igrao Umag, ali je, vidno umoran, u vrlo zanimljivom meču izgubio još u prvom kolu od Čekinata.
Talijani su tokom turnira imali ogromnu podršku sa tribina, kao da su na domaćem terenu - takođe i Siner u finalu.
 
Edit: Molčan - Alcaraz je bio meč sa nizom opakih razmena, pogledajte hajlajte na YT
Sviđa mi se mala italijanska ofanziva koja obuzdava špansku telad

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...