Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Uze Rubljov set
To mu je prvi uopšte protiv Mede, sad će verovatno da padne (malo) ali pokazao je da može i da ima udarce ako ga servis sluša. Bole 1/4f USO od prošle godine i ovogodišnjeg AO. Interesantno da i ostala dva meča behu 1/4f, 2019 u S. Petersburgu i Sinsiju

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Sad vidim na vestima, ludo to... izgleda mi da je mogao da izbegne ali nije



Uzvratio je udarac twit ispod, da je pala kamera popio bi finu diskvalifikaciju. Sunce udari u glavu očasposla...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Meda kao bokser koji je ispucao svoje na početku, ostao bez kondicije, i sad polako malaksa do kraja...

Edited by Jeremija
Link to comment

Kako mislis mogao da izbegne@mlatko ?
Inace zalio se jos u prvom mecu na te kamere, jer on sada stoji jako daleko od osnovne, stvarno neverovatno da su dole na terenu, ko da one reklame ne prave dovoljno sranja.
Popizdeo bio bas, rekao supervizoru (u pauzi posle treceg gema II seta, kada su sklonili te kamere u coskove) za vreme mto, da je mogao ruku da slomi i da ce da ih tuzi. Ok, vrv u afektu, ali nije normalno to uopste.

Link to comment
1 minute ago, bags said:

Ma nema sanse da Medo odbrani sve bodove ove jeseni. Bice Novak neprekidno broj 1.


ne treba gledati medu već cicija. on je veća pretnja za broj 1

Link to comment

Ne verujem da Cipiripi ima psihu da ide do kraja na nekoliko velikih turnira do kraja.

 

On recimo ako uzme recimo US open nema sanse da ce odigrati vrhunski turnire posle.

 

Bice sve ok ako Novak odbrani poene sa US Opena i ne bude bas zijanio ATP Finals.

Edited by bags
Link to comment

Bilo je vreme, Medo je ovo u neku ruku najavio tj. priželjkivao... Pričao je opušteno pre neki dan o Rubiju kako je dečko smešan, smešno priča itd. Odmah sam pomislio da se takav intervju ne daje kad je neko 100% fokusiran na turnir. Ne ulazim sad u priču o povredi, MTO koje je uzimao ali i sudar sa kamerom je rezultat tog pristupa turniru, šarlatanskog.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Kako sarlatanskog kada je odigrao britalno do sada?

Ne znam sta je rekao za Rubljeva, bas me to cudi, posto su super drugari. Ne lici na njega da laje okolo bzvz, pogotovu ako neko ne zasluzuje, a Andrej to sigurno ne.

Nemam pojma, mani je Cici najomrazeniji, a Mede se najvise plasim, brutalan je i moze da naskodi Novaku. Odogvara mu ova brza podloga, brze loptice, a sve ce slicno biti na USO.


  • +1 2
Link to comment
Kako sarlatanskog kada je odigrao britalno do sada?

Ne znam sta je rekao za Rubljeva, bas me to cudi, posto su super drugari. Ne lici na njega da laje okolo bzvz, pogotovu ako neko ne zasluzuje, a Andrej to sigurno ne.

Nemam pojma, mani je Cici najomrazeniji, a Mede se najvise plasim, brutalan je i moze da naskodi Novaku. Odogvara mu ova brza podloga, brze loptice, a sve ce slicno biti na USO.



Ne mogu da nađem sad, isplivaće klip. Prijateljski je pričao o Andreju, malo ga zadirkivajući što ne ume da se izrazi ali to (pored 4 poraza) zna da zaboli mlađeg igrača i motiviše ga dodatno. Ima Medo tu artikulaciju kao što znamo ali i dug jezik koji u ovakvim trenutcima ne pomaže ako ga ne kontroliše. Ne sumnjam da Danijel od ovakvog razvoja može da (proba da) se okoristi na nekom 1/2f od sledećih GS (ili u Torinu): "pustio sam te, pusti me" ali raduje me što će i Rublev sad da pristupa duelu sa njim sa drugim mislima...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ma Danil jeste frik, nije bas uvek ni u vinklu, ali vise postujem njegovo sto na um to na drum, nego recimo Grka kvarnjica kvarnog i bezobraznog.

Rubljev je ok decko i on i Hacanov od svih Rusa i Ruskinja, gde se ne zna ko je ludji, ok su momci. Ali ako pricamo o igrackom kvalitetu , ne moze Andrej da prismrdi Medvedevu. Ni slucwajno, osim ako se ovom drugom ne igra ili se desi nesto kao sada. Da li mu je taj sudar sa kamerom napravio neki problem, jer od tada je losije igrao dosta (a treba da se setimo samo Novaka kada padne, sve se nekako raspadne posle toga, valjda im ono poslozeno u glavi srusi ko kula od karata), te ako nije bila neka povreda u pitanju, i da se ovo igralo u 3 dobijena, Rubljev ne bi imao sta da trazi. Ali eto, nekad se psolozi sve u tvoju korist, i sve je to normalno.


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...