Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Kad i gde iz Novakovog tabora? Nemam pojma.

Opet o ovome pise Ben Rotenberg, covek zute stampe tenisa, kome mobing nije stran. Tako je svojevremno unistio tv komentatora i optuzivao danima,.mesecima za rasizam, covek dobio otkaz i srcani udar iako to nije bila istina (u prenosu meca Vanus Vilijams umesto guereilla, inputirao coveku gorilla).

Ove optuzbe su strasne i ja sam uvek na strani zrtava. Samo zanima me sledece:

1. Zasto nece krivicno ni gradjanski da ga tereti, po prici ovog Bena, a izasla u javnost sa tim?

2. Zato niko nije preuzeo nista, nikakvu istraznu radnju, nije on bio bas neka zvreka pre 3 godine, tek talenat jos uvek?



Link to comment
36 minutes ago, Jumanji said:

Kad i gde iz Novakovog tabora? Nemam pojma.

 

Pa da, iz Novakovog tabora. Shvatili su da je Zverev izrastao u opasnog protivnika i pokušavaju insinuacijama i poluistinama da ga poremete pred početak možda i najvažnijeg slema u godini. 

Link to comment
On 23.8.2021. at 22:17, bags said:

 

Cini ga jos vecim, jer da se bavi ozbiljno tenisom ko zna kakav bi tek onda bio skor.

 

 

 

Kako ono bese, da baba ima rotor i stator bila bi elektromotor? 

 

On covek ne moze da dobaci da uopste sretne Novaka, tolika je razlika. A u medjuvremenu se vode dve pobede iz jebene 2017. kad ovaj prakticno vise nije imao lakat (ili tako nesto bese). Klovn pa(e)r ekselans. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...