Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

9 minutes ago, Jumanji said:

Grka kvarnjica kvarnog i bezobraznog.

 

On je meni najveci smrdo. Stvarno ne deluje nimalo iskreno i misli za sebe daje hiper inteligentan.

 

  • +1 1
Link to comment

Ma zezanje izmedju njih dvojice, kao i Novak sto je sa nasima, pa se sprdaju u tim intervjuima. Znam da su njih dvojica bas ok drugari, sto je i neobicno u teniskom svetu.

Cicipas i njegove predstave, odvratan lik, ali odvratan, cc i sve je gori.

  • +1 2
Link to comment

Meni je Cici podnošljiv dok ne igra (prljavo) protiv Noleta. Prgav jeste ali to mu se prašta jer je Grk. Dobro je da ima finu konkurenciju u svojoj kategoriji... Medo, Thiem, malo po malo i Rubi, Zveki (koji mu eno uze prvi set). Nek se oni tuku i za kose po blat(on)u vuku a Nole nek se pojavi sa vremena ne vreme kao duh sa reketom (može januar + jun/jul + septembar) i uzme ono što mu pripada [emoji38] Shvataju oni dobro odakle on dolazi, gde je i kuda ide... Iako ga svi mnogo mrze ipak imaju strah od takve igračke gromade i poštovanje prema njegovom liku i delu, možda čak i više nego prema Rodžeru ili Rafi.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Uh, kakav treći set i kakav meč... Zverev prerasta u mentalnu gromadu koja gubi dobijeno ali ipak pobedi.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Pocinjao je svoju profi karijeru sa gomilom sitnih prekidanja, tipa u sred gema izgubi poen, ode do klupe lagano, menja reket ili patike. Ko zna koliko je puta to uradio do sada. Secam se protiv Federera kada sam ga gledala u prvom njihovom mecu na AO pre tri godine, boze sta je sve izvodio, i matori ispizdeo bio.
Odugovlaci na sve moguce nacine uvek. Najcesce opominjan igrac za koucing, a u poslednje vreme digo sve na visi nivo, ode izmedju setova na toalet pauzu po 10min, dok mu tata salje poruke sta da radi.



Ma fuj, nikad ne navijam za njega, plus sto je los gubitnik jezivo.


Link to comment

Zverev, osim što je izvanredan igrač, ima dobar stav na terenu- tenis vidi kao igru, a ne kao rat. Rekao bih i da je vrlo korektan prema protivnicima. Zaslužuje sve što mu se događa u poslednje vreme i voleo bih da on osvoji USO, ukoliko to Novak ne bude mogao.

 

 

Ima li neko ideju zbog čega je Medvedev Sinsi stalno igrao u dnevnom terminu?

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Zverev je skroz korektan lik. Ne znam što ga većina mrzi i omalovažava, plus ga zovete "vuna". Baš bezveze. Cicipas koliko god mi bio gotivan kada se pojavio, sada je suprotno - baš negativan lik.

  • +1 1
Link to comment

Zverev ima tenis u malom prstu odavno, ali mentalno nije u tom trenutku dorastao bio situaciji, i nije mogao da isprati sve to. No, vreme je da se promeni nesto kod njega, da krene nagore.

Sta bi sa onom pricom sto ga bivsa optuzila za maltretiranja, batine, sta bese? Jel to zataskano ili .... zna li neko?

Link to comment
5 hours ago, Jumanji said:

Zverev ima tenis u malom prstu odavno, ali mentalno nije u tom trenutku dorastao bio situaciji, i nije mogao da isprati sve to. No, vreme je da se promeni nesto kod njega, da krene nagore.

Sta bi sa onom pricom sto ga bivsa optuzila za maltretiranja, batine, sta bese? Jel to zataskano ili .... zna li neko?
 

Ko to zna. Nemačka stvar, Zverev je u međuvremenu dobio i dete sa nekom devojkom koja ga je takođe ostavila, valjda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...