Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Ma ne, Huberta.
Videćemo, valjda neće (kao LL nosilac) da se kvalifikuje u 1/4f Mastersa. Praviće u hotelskoj sobi KZŠ za novinare. Bez pitanja i uredno će mu isprazniti minibar.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Cici počeo da otresa slinavu "omladinu" i dokazuje da im je ipak šljaka suđena. Sledeći će biti još jedan (Opelka) ili stari dobri Bagut... Ruud je (izbacio Cicija u 1/8f Madrida i ) iskoristio olimpijadu da uzme neke sitne turnire i ponadao se da će i na betonu to da mu šljaka...

Da vidimo noćas kako će Medo da se osveti Hurki za Wimbledon...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Sinoc sam sedeo sa covekom koji zivi na Majorci, i ciji ondasnji trener (rekreativni) je dobar drugar Karlosa Moje. U razgovoru smo se dotakli Nadala, kaze nije u pitanju povreda, posle RG je prso potpuno u glavi i ne moze da se sastavi mesecima.

 

Ako su lagali mene i ja lazem vas, dakle samo prenosim „trac“.

Link to comment
Ne da se Opelka (protiv Cipiripija)...  :fantom:
Ipak se Cipi ne menja, šljaka mu igra kad je preko mreže šljakaš al kad treba zagristi i raditi nema dovoljno volje. Realno sam mislio da je Opelka američki olimpijski "projekat" a on ladno ne ode da bi se koncentrisao na Američku turneju. Mogao je razbiti Zvečku u 1/4f :ohmy:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...