Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Odlicno! Ispadanje Cicija je super zbog 1.mesta
Bolje da ispadne ovaj drugi što sad počinje pa da gledamo finale dva bombardera. Bilo bi to najvišlje finale Mastersa u istoriji.

Za to vreme, Giorgi fino utegla mišiće i dobila konačno i na samopouzdanju. Evo je na pragu prvog velikog finala, nadam se ne i poslednjeg...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
10 hours ago, mlatko said:

Ipak se Cipi ne menja, šljaka mu igra kad je preko mreže šljakaš al kad treba zagristi i raditi nema dovoljno volje. Realno sam mislio da je Opelka američki olimpijski "projekat" a on ladno ne ode da bi se koncentrisao na Američku turneju. Mogao je razbiti Zvečku u 1/4f :ohmy:

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

 

Nije lako sa ultra-visokim serverima na brzim podlogama, to čak i Nole dobro zna. Biće interesantno danas, nadao sam da će i Isner proći, pa da bude "najviše" finale ikada, mada i ovako ima šanse da bude...

Edited by Jeremija
Link to comment

Cicipasov retern je slabost u rangu Novakovog smeča, s tim što je retern ipak daleko važniji udarac. Mora dramatično da ga unapredi ako misli da uradi nešto na bržim terenima.

  • +1 1
Link to comment




Nek se spreme, nek se spreme... Šapo i Kecman

ipak ne može, idu jedan na drugog u 2. kolu. Ajde Khačanov umesto kanadeza


Giorgi uzela prvi set Pliškovoj :ohmy:
ajmo još jedan Kamila


Link to comment

Losa Karolina, mada poslednja dva meca izgubila od Djordji, poslednji put na OI, znaci usla joj u mozak i rovari.
Pa lepo zasluzila vrca, eto od maltene penzije (dugo tavorila, bila i povredjena) do praga Mastersa.

Link to comment

Bravo, brava :hail:

kakva nedelja za nju... impresivno

pre 10 godina poginula joj je sestra u saobraćajki u Parizu dok je ona sa ocem bila u Americi na turniru. On je inače Argentinac



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Bravo, brava :hail:

kakva nedelja za nju... impresivno

pre 10 godina poginula joj je sestra u saobraćajki u Parizu dok je ona sa ocem bila u Americi na turniru. On je inače Argentinac



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk


Uzas. Nisam znala.
Link to comment
Odma nakon Yues se igra WTA turnir u Portorozu. Ajde jumanji saznaj ko igra od poznatih igracica please [emoji6]
Ovo ti je od pre 4 dana, ne znam da li je neka odustala u medjuvremenu

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...