Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

Šta kažu za Fajzer i Sputnjik, koliko vremena treba za antitela posle revakcinacije?
Ko šta kaže? Ovi na vakcinaciji?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Šta kažu za Fajzer i Sputnjik, koliko vremena treba za antitela posle revakcinacije?

Umene neće da ti mere antitela dok ne prodje 3 nedelje. 

  • +1 1
Link to comment

Kako sa kojim. Nisu svi prijatelji isti.

 

Hocu da kazem, ako je antivakser u svoja 4 zida, ne vakcinise se i ne forsira pricu, ok. Ako je aktivan borac za pravdu i istinu, a pogotovo ako ima istancan osecaj za prepoznavanje ljudi gustera i kruga pedofolicara u vrhu svetske vlasti.... aukuracmarsupizdumaterinu.

Edited by ObiW
  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Prekidanje ne, korekcija odnosa da. Jer osim ako nije u pitanju ozbiljno imunokompromitovana osoba, onda je osoba daleko ograničenija nego što sam ranije mislio i samim tim nisam preterano više zainteresovan za nju.

  • +1 2
Link to comment

Pa ne funkcionise to tako. Sednes na kafu i on pocne da prica o ljudima reptilima i kako nas Bil Gejc prati cipovima koje su nam ugradili. Aj ti izbegni tu temu, u tom trenutku.

Link to comment

Pa dobro, prijateljstva su razna, mislim da je on mislio na one koji imaju barem malo inteligencije da, ako neće da se vakcinišu, to zadrže za sebe.
Ja imam jedan takav slučaj gde je čovek menibrekao da neće, da sumnja, da nije siguran. I tu je stala svaka dalja priča. Imamo o čemu ostalom da pričamo i to je to...

.... Shiit has hit the fan!



  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, ObiW said:

Pa ne funkcionise to tako. Sednes na kafu i on pocne da prica o ljudima reptilima i kako nas Bil Gejc prati cipovima koje su nam ugradili. Aj ti izbegni tu temu, u tom trenutku.

 

Imam samo 1 takvog i on odavno zna da meni ne sme da pominje kemtrejlse i čipovanje Bila Gejca. Ostatak društva je značajno prosvećeniji, ali ima tu avaksa raznih vrsta (najviše onih "nije dovoljno ispitano" ali i "doktor xyz rekao da izaziva sterilitet" kao i "ko je mlad i zdrav šta ima da se vakciniše, imunitet sve rešava").

Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa dobro, prijateljstva su razna, mislim da je on mislio na one koji imaju barem malo inteligencije da, ako neće da se vakcinišu, to zadrže za sebe.
Ja imam jedan takav slučaj gde je čovek menibrekao da neće, da sumnja, da nije siguran. I tu je stala svaka dalja priča. Imamo o čemu ostalom da pričamo i to je to...

.... Shiit has hit the fan!


 

Da, pa ja sam to i rekao, da nisu sva prijateljstva (i prijatelji) isti. I dobro je kad se ljudi nadju na kafi as opposed to vinjaku, jer alkohol obicno pomogne ljudima da podele one misli koje inace drze za sebe. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...