Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

44 minutes ago, goofs said:

Zvali me na Rajfajzena u petak sada, problem je sto u petak za tri nedelje kada ide revakcina necu biti u Beogradu. Ne znam sta mi ciniti, jel imao neko slicnu situaciju?

 

nije problem, mozes i kasnije otici na revakcinaciju. 

idi sad po prvu.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
7 minutes ago, Hermetico said:

Mene zvali za Fajzera sutra, dve nedelje posle kovida. Jel dovoljno dugo prošlo da primim il im da javim da ne mogu? Kuku.

 

Idi, pitaće te to svakako, pa ako ne možeš sutra bar će ti reći kada da dođeš, i verovatno će te upisati negde da ne ispadne da si odustao.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Pečorin said:

 

Idi, pitaće te to svakako, pa ako ne možeš sutra bar će ti reći kada da dođeš, i verovatno će te upisati negde da ne ispadne da si odustao.

Hvala, tako ću! 

Link to comment
3 hours ago, Ros said:

 

jel nemas nekog preko 80 za pomoc u kuci i slicno?

 

 

neces srbinabalkanca zajebati :D

 

edit: eto ga i @Zlurad u postu posle toga :rolf:

Edited by cedo
Link to comment
1 minute ago, cedo said:

 

neces srbinabalkanca zajebati :D

 

bogami nisu ni nemci operisani od "zajebati sistem". pocevsi od bracnih parova, koji su zvanicno razvedeni, prijavljeni na dve razlicite adrese gde mama prima pomoc i privilegije samohrane majke. 

naravno, balkanci su ovde vec 50-60 godina prisutni. cevapcici i doner su se odomacili ovde. ko zna, mozda nisi daleko od istine? :D

 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, ToniAdams said:

nope, sam samcijat.

nego reci mi, kolko se mora biti debel?

sad sam odradio u otadzbini, al da znam za cukunft.

 

ne treba ... samo popuni pravilno ... a kad ides na vakcinu stavi par jastucica ako mislis da ce da te vazu

mada ne verujem :D 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

litra piva pred merenje ce da popravi stvar.

mada, ako je BMI > 30 a manji od 40, onda je to poviseni rizik (nivo 3), preko 40 je visoki rizik (nivo 2)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...