Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@Ros sta mu preporucujes ? da pojede vola pre odlaska :D

 

citajuci vas, nekako mi se cini da su balkanci spremniji da to rade u nemackom govornom podrucju

to se onda nekako pripise kao pobeda u ww2 ... a osecas se kao bata zivotinja

Edited by cedo
Link to comment
 
neces srbinabalkanca zajebati [emoji3]
 
edit: eto ga i [mention=11666]Zlurad[/mention] u postu posle toga :rolf:
Nije baš da ocemo da zajebemo nekog nego su nemci generalno "neopravni" za nešto što "nije pravilo" makar svi pocrkali. Eno kućni doktori dobili vakcine i umesto da krenu po elektronskim kartonima da vide kog od svojih pacijenata mogu da čipuju oni čekaju pacijente da sami pozovu, što prosečan nemac nikad neće da uradi jer se drži "pravila" i čeka svoj red tj da dobiju hebeno pismo a vakcine stoje i propadaju. Bukvalno. Pa ono kapiram, ja sa svojih 40+ godina, koji nije bio kod nemačkog lekara od kad sam ovde, te me nema ni u jednoj evidenciji jer bolan nisam bio mogu da se nadam bocki kad počnu da ih daju apotekari over the counter, nekad 2023 godine. Il da nadjem rupu. Il da zajebem da pedalam po 30km dnevno te počnem da nabijam BMI

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, cedo said:

@Ros sta mu preporucujes ? da pojede vola pre odlaska :D

 

citajuci vas, nekako mi se cini da su balkanci spremniji da to rade u nemackom govornom podrucju

to se onda nekako pripise kao pobeda u ww2 ... a osecas se kao bata zivotinja

 

napisah mu litar pive pred merenje i da pazi da pisanjem ne usere pijenje

  • +1 1
Link to comment

Meni stigao poziv danas za sutra. Nisam se prijavljivao ponovo, propustio termin 25.02. jer sam imao koronu.

Da li je rano sutra da idem? Mislio sam se vakcinisati, ali polovinom maja, tada bi bilo 3 meseca. Ovo me bas iznenadilo. Nisam pametan.

Ima li neko iskustva ... da li vracaju ... da li vakcinisu ???'

 

Link to comment

Hilfe, hilfe. Potrebno mi je vase misljenje...

 

Ovdi kod mene je sad ko u Srbiji, mogu svi da se vakcinisu. U tom smislu je pocelo okupljanje Srbadije; "dodjite kod nas da nesto gricnemo/popijemo i da se vidimo..."

 

Kako hendlovati takav poziv koji stize od antivaksera? Njihov rezon je "vi ste vakcinisani, mi nismo, sedecemo napolju, svima lepo"

 

S jedne strane su u pravu, s' druge strane ne bih voleo da ohrabrujem antivaksersko ponasanje.

 

Jel odgovor "vasa odluka je da se ne vakcinisete, moja odluka je da ne odlazim u drustvo gde nisu svi vakcinisani" dobar odgovor? Imal' nesto sto je manje direkt u glavu a stavlja domacinima do znanja da posledice takvog ponasanja ipak postoje?

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Skyhighatrist said:

Što čekaš tri meseca?

Verovatno necu cekati, idem sutra. Nego, tako nesto je provejavalo forumom ... 3 meseca posle ici. Pa da proverim je li vazi taj mit jos uvek. ocito ne :D

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...