Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa to sam i ja mislio al’ rekoh aj da vidim šta narod misli, možda ima emocionalno inteligentniji odgovor od mog, a podjednako efikasan.
 
Zaboravio sam da je ovo forum elektroinžinjera. [emoji3]
pa mozda bi moglo da se srochi malo finije, al onda bi to bilo na vashu shtetu, ipak je to ideoloshka borba nas protiv njih hihi.gif

ali ne znam kako. evo ja sam drugarici ladno rekla da mi je pao kamen sa srca shto se vakcinisala. pre toga nisam smela ni da pitam. a mnogo smo dobre (na ponudi su bile dve opcije, ili da je antivaksetka ili da ne sme od muza, shto ne znam koje mi je bolje). bila sam ful inzenjerka, al mi prashtamo ludosti jedna drugoj. tj josh uvek [emoji38]ol:

postajem ometena u pogledu drushtvenog odnosa :unsure:

sent from bubamoto


  • +1 3
Link to comment
27 minutes ago, ToniAdams said:

Smeš u gajbu piva ko će pre da nabije bmi 40?

Pa vi ste svi ogromni! Ja mislio da sam najgori, kad ne lezi vraže...

Link to comment
3 minutes ago, gospa buba said:


postajem ometena u pogledu drushtvenog odnosa :unsure:
 

ovo je ozbiljan problem koji ne znam kako da rešim, ili bolje kako da se nosim sa njim

 

pošto mi sada deluje nerešiv

Link to comment
ovo je ozbiljan problem koji ne znam kako da rešim, ili bolje kako da se nosim sa njim
 
pošto mi sada deluje nerešiv
mislim da ce se reshiti polu-prirodno, ko shto je i nastalo. osim ako ne insistirash, naravno

ili nece. al mene to sad nije briga

sent from bubamoto

Link to comment
ovo je ozbiljan problem koji ne znam kako da rešim, ili bolje kako da se nosim sa njim
 
pošto mi sada deluje nerešiv
Pa dobro svima nama je problem ako @gospa buba ima neki problem, ali dozvimo joj da se sama izbori sa tim.
[emoji849]

.... Shiit has hit the fan!

  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, gone fishing said:

dokle ćemo čekati na rezultate za trombozu portalne vene, koja se javlja 9x češće od cvt

- vika na vuka, a lisice meso jedu

 

Taj oksfordski nerecenzirani članak je onako dosta smrdljiv, okačio sam detalje na temi o razvoju vakcina.

 

 

 

 

Link to comment
7 hours ago, radnik said:

Meni stigao poziv danas za sutra. Nisam se prijavljivao ponovo, propustio termin 25.02. jer sam imao koronu.

Da li je rano sutra da idem? Mislio sam se vakcinisati, ali polovinom maja, tada bi bilo 3 meseca. Ovo me bas iznenadilo. Nisam pametan.

Ima li neko iskustva ... da li vracaju ... da li vakcinisu ???'

 

 

Ima ovde ljudi koji su se izboli i ranije, koliko vidim pišu i dalje :)

 

7 hours ago, ObiW said:

Hilfe, hilfe. Potrebno mi je vase misljenje...

 

Ovdi kod mene je sad ko u Srbiji, mogu svi da se vakcinisu. U tom smislu je pocelo okupljanje Srbadije; "dodjite kod nas da nesto gricnemo/popijemo i da se vidimo..."

 

Kako hendlovati takav poziv koji stize od antivaksera? Njihov rezon je "vi ste vakcinisani, mi nismo, sedecemo napolju, svima lepo"

 

S jedne strane su u pravu, s' druge strane ne bih voleo da ohrabrujem antivaksersko ponasanje.

 

Jel odgovor "vasa odluka je da se ne vakcinisete, moja odluka je da ne odlazim u drustvo gde nisu svi vakcinisani" dobar odgovor? Imal' nesto sto je manje direkt u glavu a stavlja domacinima do znanja da posledice takvog ponasanja ipak postoje?

 

Sve antikvaksere odstraniti iz života kao anticivilizacijske vaške, one zadrte pod šifrom obavezno. Svako ćeš napraviti sanitarni otkon i lepo rasčistiti drutšvo.

Link to comment
 
Sve antikvaksere odstraniti iz života kao anticivilizacijske vaške, one zadrte pod šifrom obavezno. Svako ćeš napraviti sanitarni otkon i lepo rasčistiti drutšvo.
Pa jbga uvrediće se ovi na PPP što su vaksoskeptici, tj. neće vakcine osim ako bude moralo da bi se letelo avionom.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...