Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

I dalje ostaje misterija zašto su svima od 26.3. odložili za 31.3.
Ako su i planirali akciju Navali narode (Navalite Hrvati, Bosanci), i dali im vakcine namenjene nama zakazanima, a nove stižu za nas do srede, mogli su da njih pomere za sledeći vikend.
 
Red reklama, red uterivanja.
Imunizuje komšije od sebe da ga ne otkače kad dođe na lopatu. Sledeći vikend biće navala dijaspore.

Ronaldo prima toplog zeku (i 2 mandarine)


Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
54 minutes ago, renne said:

Screenshot_20210327-100907_Chrome.jpg

 

 

sta im daju, mogu li i sta da biraju?

 

pitam jel ako hrvatima daju kineza mogli bi da je uvaze za ulazak u zemlju na leto

Link to comment
11 minutes ago, pt 2.0 said:

tjah, onomad u nedelju na šetalištu kod juge šetao na metar od mene... 

 

Metar je definitivno malo, prvo zbog distance, drugo mnogo je ruzan. Nego jel rekao kace onih tisucu evra?

Link to comment
5 minutes ago, InvisibleLight said:

 

 

sta im daju, mogu li i sta da biraju?

 

pitam jel ako hrvatima daju kineza mogli bi da je uvaze za ulazak u zemlju na leto

 

za strance samo astrozekan

  • Tužno 1
Link to comment
Just now, Haralampije said:

Metar je definitivno malo, prvo zbog distance, drugo mnogo je ruzan. Nego jel rekao kace onih tisucu evra?

razmišljala sam dugo posle kako on eto tako šeta mirno međ narodom, sasvim slobodan i nimalo uznemiravan, na suncu. 

 

(oko distance: to je onaj deo gde ima prekid donjeg šetališta tik uz reku, meni je to tačka u kojoj počinje zemun, zato su u tom uskom delu ljudi malo bliže nego inače).

  • +1 1
Link to comment
 
za strance samo astrozekan
pa da, da se ne baci, zato oni moraju ovaj vikend, jer se od ponedeljka valjda baca neshto od toga :unsure:

odgovorno odlaze i/ili unishtava, shtagod.

sent from bubamoto


Link to comment
Jedan jutros otišao u Bosnu da sipa gorivo, preko Rače, u povratku ima šta da vidi. Tri kolone automobila idu u Srbiju, na putu sa dve trake.
Vid stvarno



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

ako me ne puste u hrvacku s kineskom vakcinom, necu da idem iz principa kolikogod mi je svako more 1000.mesta iza. 

nadu mi uliva da dosta madjara primilo kineza a i on su im valjda neki gosti a situacija da je svaki gost vazan

(da ne trolujem,ima teme o ovome)

Edited by InvisibleLight
  • +1 1
Link to comment

oko stranaca i vakcina:

ako su ih pozvali da prime astra zeneku (da se ne baci, jer se bliži istek roka), valjda moraju tim ljudima da obezbede i revakcinaciju (uz prethodnu evidenciju)? mislim, to bi bio jedini humani scenario...

zna li se nešto o tome uopšte?

 

Link to comment
ako me ne puste u hrvacku s kineskom vakcinom, necu da idem iz principa kolikogod mi je svako more 1000.mesta iza. 
nadu mi uliva da dosta madjara primilo kineza a i on su im valjda neki gosti a situacija da je svaki gost vazan
(da ne trolujem,ima teme o ovome)
mislim da tu nece biti problema, mada ne sumnjam u kapacitet unije da pokusha da donese najgoru mogucu odluku isuse.gif


edip@pt. oko astre, ako ne bude za njih nece biti ni za nas (i obrnuto), svi se nadamo da je druga doza planirana, nekako. poshto kod nas i kad ide dobro, izgleda da ide rutinski dobro, a kad upropaste, rutinski upropaste.

sent from bubamoto


Link to comment
4 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Pa revakcina ce biti za 3 meseca..

sad mi je neko na tw odgovorio da je revaks količina već naručena.

 

ostaje samo da se nadam da će evidencija stranih državljana biti valjana i da će sve to proći u najboljem redu za te ljude.

(mislim i na potvrdu o vakcinaciji, i na evidenciju za revakcinaciju, itd.)

 

edit.

@gospa buba da, nisam promislila dovoljno pre pitanja. a imam dosta nepoverenja za sve ad hoc zamisli ove vlasti...

Edited by pt 2.0
Link to comment
40 minutes ago, gospa buba said:

...

partenon je jedan, al dvaput je dvaput emoji38.pngol:
 

 

Nemoj te Leka Jebac cuje da si nevinost proglasila za bozanstvo, ima odmah jos jedan video da napravi.:D

 

Nisam znao da ovoliko Vedrani Rudan zivi u okruzenju.:s_a::s_dj::s_u::1945_flag_yu: Sad kad smo cipovali svuda po regionu ima UDBA da uziva.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...