Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

56 minutes ago, ragasto said:

Nadam se da će jedan od efekata da bude i povećanje broja ljudi odavde koji će prelomiti da se vakcinišu.

zbog radi cega?

kao stanje kritikal, a pustaju hiljade vozila iz inozemstva,  a pri tom treba i neko ljudstvo da ih vakcinise, nece se sami vakcinisati..

ko bi zdravorazuman pustao toliki broj ljudi, da je kao sto hoce da prezentuju da jeste?

ko i ova spdnja oko kriziranog staba, gde se nakon 10 dana opet spominje rad kafica do 22h.. sta se to promenilo za ovih 10 dana..

Link to comment

@Shaq Pravu istinu znaju samo oni, ja mislim da su videli da se približavaju kraju vakcinisanja prijavljenih i ne bi valjalo ni za koga kada bi sve stalo. Više se nadam nego što mislim, al ajde. 

 

Za meretm i kafiće više ne znam šta da mislim. 

Link to comment
3 minutes ago, Sandradjer said:

Primila.  Dva i po sata cekanja.  Bolelo.  Neko kolabirao u redu,  dosla hitna pomoc. 

Danas Sajam,  hala 11

Bolela te boca :sad:? ili cekanje u redu¿

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ja se nadam da ovi naši neće da zajebu "bazu podataka" za SvemirZeku.
Za tu revakcinu.

.... Shiit has hit the fan!
 

To sam i ja pomislio.Sad ti ljudi iz komsiluka treba da vracaju oce li i kad biti pozvani opet na revacc. Ili ce im reci, snadjite se domicilno?

Link to comment

Sada iz E-uprave javljaju da ne dolaze strani državljani u Srbiju, ako nemaju zakazan termin.

 

Quote

Direktor Kancelarije za E-upravu Mihailo Jovanović pozvao je državljane susednih zemalja, koji nemaju zakazan termin za vakcinaciju, da ne dolaze u Srbiju, jer neće biti vakcinisani.

 

Jovanović je podsetio da postoji dogovor privrednih komora u regionu za vakcinaciju privrednika, i svi koji su na taj način prijavljeni i dobili termin preko portala e-uprave, biće vakcinisani.

 

Link to comment
Quote

Pozivu Vanjskotrgovinske komore Bosne i Hercegovine (VTK BiH) na besplatnu vakcinaciju u Beogradu odazvalo se više od 4.000 privrednika iz Bosne i Hercegovine, među kojima su vlasnici i zaposlenici kompanija, saopšteno je iz VTK BiH.

U Belexpo centru u Beogradu 27. i 28. marta omogućena je vakcinacija privrednika zapadnobalkanske šestorke koji su se odazvali pozivu Komorskog investicionog Foruma zapadnog Balkana.

Privredna komora Srbije (PKS) saopštila je 24.marta da je u saradnji sa Vladom Srbije osigurala i 10.000 vakcina za privrednike i zaposlene iz regiona.

Kako je navedeno u saopštenju, vakcinacija je organizovana za privrednike i njihove zaposlene iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Sjeverne Makedonije, Albanije i Kosova, koji žele da se zaštite od zarazne bolesti COVID-19.

https://www.slobodnaevropa.org/a/31172561.html

Edited by vememah
Link to comment

Edit:Arkadija brza

inace happy hour za strance je gotov, ko nije prijavljen, vise nista, kaze cika iz Euprave

Edited by Haralampije
Link to comment
25 minutes ago, vememah said:

 

Verovatno samo 13. praseta, tj. oksfordske.

tj indijanske™ Da ova vlast nije tako mekana i dusebrizna naredila bi obaveznu vacc vojske ili policije i nema viska (ako ga uopste ima)

Link to comment

Meni je potpuno neshvatljivo da na vrhuncu epidemije, dok svi okolo ograničavaju kretanje, ti zapravo pozivaš strane državljane da ti masovno ulaze u zemlju bez ikakve kontrole. 

Inače, baš me zanima hoće li nekoga ko je prevalio put od Prijedora ili Velesa odbiti zbog alergije na penicilin.

  • +1 5
Link to comment

ma juče se iz reportaže nove tv videlo da su dolazili padobranci iz sarajeva, tuzle itd, bez zakazivanja a koji sigurno nisu privrednici, to se pročulo pa se se horde bosanaca sjatile kod nas, a kako bi razmenili sojeve korole efikasnije :dry:

- eto uvaženi forumaši ne mogu ni u kafić :happy: a ove puštaju bez karantina, verovatno i pcr testa da dolaze, a u pmf neka onda ukinu te mere i za naše gastose kada sa dabrobosance i montenigerse ne važe

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...