Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

1 minute ago, gospa buba said:

nemash pojma koliko naroda, ja se shockirala.

sent from bubamoto
 

 

Jadni ljudi. Tri meseca nemocno gledaju kako se bogati vakcinisu a oni za to vreme dobili osusenu govedju kitu da njome iskopaju oci. Jednostavno ne mogu da ne podrzim to sto dolaze ovde da se vakcinisu i pored toga sto nama u ovom trenutku njihov masovni dolazak predstavlja ozbiljan problem zbog vece cirkulacije virusa i sto ce, kao da gledam, verovatno opet biti propusta kad dodje vreme da se revakcinisu. Neka je ovo sto puta Vucicevo kurcenje, neka izvlaci kakvu god korist u regionu hoce od toga, jebe mi se. Uradili smo veliku, ljudsku stvar i neka smo.

  • +1 7
  • Hvala 1
Link to comment



ako me ne puste u hrvacku s kineskom vakcinom, necu da idem iz principa kolikogod mi je svako more 1000.mesta iza. 
nadu mi uliva da dosta madjara primilo kineza a i on su im valjda neki gosti a situacija da je svaki gost vazan
(da ne trolujem,ima teme o ovome)

oko stranaca i vakcina:
ako su ih pozvali da prime astra zeneku (da se ne baci, jer se bliži istek roka), valjda moraju tim ljudima da obezbede i revakcinaciju (uz prethodnu evidenciju)? mislim, to bi bio jedini humani scenario...
zna li se nešto o tome uopšte?
 

Pa revakcina ce biti za 3 meseca..


Sledećeg leta idemo da ih bockamo po kućama/plažama/ćevabžinicama

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Što nije slao vakcine u region? Ovako mi jadni šverceri zaglavismo na granici na pravdi boga...
ne moze da shalje kako hoce, mora da pita od koga je kupio, za one 2-3 neke ture shto su nosili on i brbana da nerviraju komshije, to su dozvolili. ostalo ne smeju, a i frka je za rokove.

za 2-3 godine cemo taman saznati kakva je tachno bila cela evropska igranka sa njim i vakcinama. ne sumnjam da ce biti i ormara i skeleta.

sent from bubamoto


  • +1 5
Link to comment
46 minutes ago, InvisibleLight said:

ako me ne puste u hrvacku s kineskom vakcinom, necu da idem iz principa kolikogod mi je svako more 1000.mesta iza. 

nadu mi uliva da dosta madjara primilo kineza a i on su im valjda neki gosti a situacija da je svaki gost vazan

(da ne trolujem,ima teme o ovome)

 

mi što smo primili pfizera ćemo vam tapšati u 20h sa terasa od Umaga do Prevlake

uz vas smo!

  • Haha 4
Link to comment

mog brata su odbili u belekspu radi alergije na penicilin. tja.

inace, dosao sa zakazanim terminom, zivi u bgd, cekao skoro 3 sata.

Edited by morgana
  • Tužno 5
Link to comment
5 minutes ago, morgana said:

mog brata su odbili u belekspu radi alergije na penicilin. tja.

inace, dosao sa zakazanim terminom, zivi u bgd, cekao skoro 3 sata.

isto zeka? jel mu rekli da sme neku drugu? vrv ne, nego klasicno 'na kog lekara naletis'

uvek moze otici na drugo mesto i dobiti, primaju bez poziva sve 18+, al bas bedak kad ti lekar kaze 'ne smes' a ti hoces i moras sam prelomiti

Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

isto zeka? jel mu rekli da sme neku drugu? vrv ne, nego klasicno 'na kog lekara naletis'

uvek moze otici na drugo mesto i dobiti, primaju bez poziva sve 18+, al bas bedak kad ti lekar kaze 'ne smes' a ti hoces i moras sam prelomiti

 

mislim da ce ici bez poziva radnim danima, kada ne bude guzva.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...