Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Stari grad sam inicijalno prijavio, od januara, pa prošle nedelje krenuo logikom prijavljivanja periferije jer kapiram da tamo Fajzer nije na glasu, a i ima iskustava da promena u tom smeru pomaže...

Link to comment

Primila danas Pfizer, prvu dozu. Samo ubadanje, tj davanje vakcine nisam osetila, ali evo posle 4 sata je ruka počela da bolucka. Data je u rame, a bol je niže....u bicepsu, tup-neodređen. Povremeno se desi neka senzacija tipa probadanja i žiganja te u vratu, te kroz kičmu, te u nozi, laktu.... Ništa strašno. Valjda ostane na ovome.

  • +1 8
Link to comment

stigao mi mejl iz kadrovsketm ukoliko ste zainteresovani da primite vakcinu, i koju javite nam do četvrtka, bockanje zakazano za petak


stipse, neće da plate ko paraćinci koji zaposenima +40 daju 4k, a -40 6k dinarjev

 

kako sam primio kineza dal da se prijavim i za rajfajzentm?

 

od viška glava ne boli

Link to comment

@Jumanji mail ili ne, to nama govore sve vreme. Uz to ponavljaju da je az bezbedna na uzorku od preko 11 miliona, da niko do sad nema ni 1 dokaz povezanosti vakcine s trombom, da su i who i evropska agencija za lekove misljenja da je vakcina dobra al dzaba. :cry: 

Link to comment
1 minute ago, eumeswil said:

 

Koje su bile prethodne?

O tome moze da se raspravlja, malo sam se zezao, ali umereno...

Recimo:

1. 06.08.1945.

2. 26.04.1986.

3. 26.12.2004.

4. 24.12.2019...

 

Ili kako ko vec sudi utakmicutm....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...