Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ubrzali su ponovo vakcinaciju sad kad je stigao novi kontigent kineza. Sa RTSa:

"Prema najnovijim podacima, u Srbiji je obavljeno ukupno 1.704.790 vakcinacija, a drugi dozu vakcine primilo je 623.424 građana"

Sto ce reci da su u proteklih 24h vakcinisali prvom dozom 51 hiljadu ljudi. 

Valjda cemo i mi preostali jadnici doci uskoro na red :laugh:

Link to comment

Na B92 se omakao naslov ciji je deo "samo vakcinisani mogu da izadju na ulicu". Ne nadjoh u tekstu nigde da je to neko izjavio pa me ne bi zacudilo da je to jedan od nacina da se ljudi malo zaplase i nateraju da se vakcinisu.

Link to comment
40 minutes ago, gospa buba said:

da, nisam ga ja nikad videla ranije.

sent from bubamoto
 

e sad odgledala, stvarno je super. iskreno popizdeo.

Edited by Aleksija
Link to comment
Just now, harper said:

Na B92 se omakao naslov ciji je deo "samo vakcinisani mogu da izadju na ulicu". Ne nadjoh u tekstu nigde da je to neko izjavio pa me ne bi zacudilo da je to jedan od nacina da se ljudi malo zaplase i nateraju da se vakcinisu.

to je neki dr lađević izjavio u jutarnjem prve

Link to comment
e sad odgledala, stvarno je super. iskreno popizdeo.
odlichan lik. neverovatno.

mnogo je lepo kad ljudi neshto znaju :cry:

sent from bubamoto

Link to comment

e sad, nije mi bas jasno samo ovo sto prica o celularnom imunitetu, odnosno, da li sinofarm vakcina sa umrtvljenim virusom uopste (odnosno, u kojoj meri) podstice celularni imunitet - za vektorske i iRNA je jasno da ga podsticu.

al dobro, na stranu sitnicarenje, stvarno odlicno i krajnje ubedljivo prenosi poruku, ne moze jasnije. 

dok psihopata gleda grafikone popularnosti i razmislja koja odsecenea glava je fotogenicnija.

Edited by Aleksija
  • Haha 1
Link to comment

 

11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

šekler je jedini nekompromitovani iz tzv struke

milina ga je slušati

 

 

za sada

Ma, car je, em mnogo zna, em je covek, em je voljan da objasni..toliko druaciji od Konja, ludog Nestora, picke Jankovica..

Edited by Misko
Link to comment
Na B92 se omakao naslov ciji je deo "samo vakcinisani mogu da izadju na ulicu". Ne nadjoh u tekstu nigde da je to neko izjavio pa me ne bi zacudilo da je to jedan od nacina da se ljudi malo zaplase i nateraju da se vakcinisu.


U tekstu je pisalo "Ovo je apsolutno trenutak da presečemo taj tok. Najbolje bi bilo da napravimo pauzu u zaražavanju, a u tom periodu da maksimalno pojačamo vakcinaciju", istakao je dr Lađević i objasnio da bi najbolje bilo u tom scenariju puštati samo one koji idu na vakcinaciju.
Link to comment
12 minutes ago, Aleksija said:

e sad, nije mi bas jasno samo ovo sto prica o celularnom imunitetu, odnosno, da li sinofarm vakcina sa umrtvljenim virusom uopste (odnosno, u kojoj meri) podstice celularni imunitet - za vektorske i iRNA je jasno da ga podsticu.

al dobro, na stranu sitnicarenje, stvarno odlicno i krajnje ubedljivo prenosi poruku, ne moze jasnije. 

dok psihopata gleda grafikone popularnosti i razmislja koja odsecenea glava je fotogenicnija.

Kao laik, ne vidim kako je moguće da se proizvode antitela ukoliko se ne potakne ćelijski imunitet. Meni je to logično, ali verujem da ako nije tako da ima neki razlog zašto nije. Samo nije mi jasno kako bi to funkcionisalo.

Link to comment
2 minutes ago, dùda said:

A šta je ovaj put pričao Šekler ?

Može kratak preprič ?

ništa novo

da smo se džaba vakcinisali, u tom fazonu nešto

da treba oko mesec, dva tri pet od druge doze

Link to comment
3 minutes ago, renne said:

ništa novo

da smo se džaba vakcinisali, u tom fazonu nešto

da treba oko mesec, dva tri pet od druge doze

dobro :dry:

pitala sam ozbiljno 

 

molba stoji i dalje

 

 

 

 

Edited by dùda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...