Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

23 minutes ago, ljuttko said:

Nego, da li ko zna jel počelo vakcinisanje bez priave negde u Bgu. Stekli su se uslovi da moja stara keva bude vakcinisana, prijavila sam je za kineza jer nam je tako dr preporučio al  je sad niko ne zove.

 

Moji roditelji (82 i 79g) sa NBgd, juče se prijavili za kineza ujutro i stigla poruka popodne za oboje da idu danas na sajam, hala 3. Bili jutros, užasna gužva, čekali više od sat daleko ispred, nisu ni mrdnuli pa se vratili kući, ne mogu dugo da stoje baš, upada se i preko reda, oni sa strane volonteri rekoše da su izgleda danas zvali previše ljudi.  Ništa, sačekaće još malo pa ponovo za koji dan da se prijave.

Link to comment
3 minutes ago, arkonada said:

Moji roditelji (82 i 79g) sa NBgd, juče se prijavili za kineza ujutro i stigla poruka popodne za oboje da idu danas na sajam, hala 3. Bili jutros, užasna gužva, čekali više od sat daleko ispred, nisu ni mrdnuli pa se vratili kući, ne mogu dugo da stoje baš, upada se i preko reda, oni sa strane volonteri rekoše da su izgleda danas zvali previše ljudi.  Ništa, sačekaće još malo pa ponovo za koji dan da se prijave.

Hvala za info, moja keva takodje ne može da stoji dugo a čekanju u gužvi je tek neću izlagati. Kad je trpela do sad , sačekaće još malo :)

  • +1 1
Link to comment
Hvala za info, moja keva takodje ne može da stoji dugo a čekanju u gužvi je tek neću izlagati. Kad je trpela do sad , sačekaće još malo :)
Ja kad sam se vakcinisao u redu bila žena sa hodalicom, čeka mirno, i ja bezobrazno dreknem redarima da je uvedu preko reda i oni to urade bez problema.
Neka ne čeka seljake koji se dernjaju, neka neko ili ona priđe i kaže im...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 4
  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Trebalo je da cimaju redare da ih puste preko reda.

A možda, jbga, oni su još iz generacija gde ima finih ljudi :D Dobro, isti dan su ih pozvali, sačekaće par dana pa ponovo, možda im samo tako upalo, nisam do sada čitao da je bilo takve gužve osim ono kada je bilo bez prijave

Link to comment

Možda da roditelje prijavite za dz u Siminoj. Dođe se u zakazanom terminu, javi redaru na ulazu i završi sve vrlo brzo.

Iskustvo od prekjuče.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Evo stiže meni poziv za kevicu sutra za sajam. Ja sam nju prijavila za Palilulu  jer nam je i blizu i matični odm zdravlja al je prosledili na sajam . Vrlo starog ujaka koji sporo hoda smo tako uveli uz pomoć redara mimo reda na sajmu. Sutra ćemo i kevu odvesti pa bumo vidli

  • +1 3
Link to comment
Reče mi jedan da se u Mitraji vakcinisalo preko 22000 ljudi, ne pitah da li sa jednom ili dve doze. Bilo bi impresivno ako u račun ne bi ulazili ljudi iz Bosne.
Juče bila vest da je 15.000 ljudi u Mitrovici vakcinisano do sad. Misli se na ukupan broj ljudi bez obzira dal je prva doza ili obe...

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Ono gore su procenti vakcinisanih koji su primili prvu ili drugu dozu neke od vakcina.

 

Ovo sad su procenti datih doza:

 

Sinofarm 78,4%
Fajzer 8,7%
Sputnjik V 7,5%
Kovišild (indijska po licenci AstraZeneke) 5,5%

 

 
 
 
Link to comment

Gospoja juče podnela zahtev, danas info za sutra,Rajfajzer.

Bata mlađi i gđa mu podneli prošle nedelje za kosookog, njega danas zvali za sutra Beoexpo...nju jok za sada.

Svi Nbgd.

Link to comment
10 hours ago, vememah said:

jos zanimljivije da su osuli paljbu samo na amere a vakcina je produkt americko-nemacke saradnje gde obe firme ubiraju profit i dele napola.

 

Quote

The US drugmaker Pfizer and the German biotech firm BioNTech stand to bring in nearly $13bn (£9.8bn) in global sales from their coronavirus vaccine next year, which will be evenly split between the two companies, according to analysts at the US investment bank Morgan Stanley.

u oblacicu deo iz gardijanovog clanka od jesenas kad su dizali kintu i ugovarali poslove. tako da - malo nek pociste i po svom dvoristu.

 

ako smeju :D

Link to comment

Da prijavim da radi kineska.

Mislila da ću imati neke rizične obaveze za vikend, pa kontrolisala antitela, 25. dan nakon druge doze. Nije neki bombastičan rezultat, ali dovoljno da rasterećenija idem na posao.

  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...