Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Meni nije baš najjasnija situacija u Izraelu gde i nije bio potreban sendvič. 

55% obe doze, preko 90% barem jednu. I to najbolju. 

Gledam brojke i priznajem očekivao sam mnogo, mnogo brže opadanje broja novozaraženih? 

 

Oni svakako ubrzo obrću igricu pa da vidimo gde smo... 

 

Link to comment
4 minutes ago, burekuser said:

Meni nije baš najjasnija situacija u Izraelu gde i nije bio potreban sendvič. 

55% obe doze, preko 90% barem jednu. I to najbolju. 

Gledam brojke i priznajem očekivao sam mnogo, mnogo brže opadanje broja novozaraženih? 

 

Oni svakako ubrzo obrću igricu pa da vidimo gde smo... 

 

 

nisu ti ispravni brojevi

55% je dobilo bar 1 dozu

odnsono, 45% ljudi nije dobilo ništa. Zato im još uvek ne opadaju brojke onako kako si ti očekivao.

Link to comment
2 hours ago, dùda said:

+1

ovo

pričali su neki lekari da broj antitela nije sve i svja i da ima tu još svašta nešto u imunitetu

 

mi sve ovo samo nagađamo, opasno nas je sjebala ova antitelometrija :wacko:

 

 

Pa kad zavrsismo svi komplet epidemiologiju i specijalizaciju imunologije u 300 postova

  • +1 1
Link to comment

Zaboravljamo da ova vakcina ne pruža trajni imunitet poput onih vakcina koje smo dobili kao deca. 

Na ovu vakcinu treba gledati kao na vakcinu protiv gripa koja vredi jednu sezonu.

  • +1 4
Link to comment
9 minutes ago, omiljeni said:

 

nisu ti ispravni brojevi

55% je dobilo bar 1 dozu

odnsono, 45% ljudi nije dobilo ništa. Zato im još uvek ne opadaju brojke onako kako si ti očekivao.

Tako je izvinjavam se 42% obe doze...

 

 

IMG_20210309_174955.jpg

Link to comment
1 hour ago, Tsai said:

bogami, meni se cini da ako se malo pritegne, mi mozemo poprilicno brzo da izbockamo celo stanovnistvo. vakcina cemo imati

 

Drzava ima milion nacina da natera narod na vakcinaciju, svi moguci alati su im na raspolaganju.

 

One bogatije ce svet uceniti imuno pasosima, one zaposlene u javnim ustanovama i na budzetu drzava moze da uslovi poslom. Deo sirotinje moze da kupi najlakse, u dva broja informera, one pametnije od sirotinje edukacijom i pricom o rizicima.

 

Ali jebiga nema ko to da sprovede/osmisli.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Caligula said:

 

Drzava ima milion nacina da natera narod na vakcinaciju, svi moguci alati su im na raspolaganju.

 

One bogatije ce svet uceniti imuno pasosima, one zaposlene u javnim ustanovama i na budzetu drzava moze da uslovi poslom. Deo sirotinje moze da kupi najlakse, u dva broja informera, one pametnije od sirotinje edukacijom i pricom o rizicima.

 

Ali jebiga nema ko to da sprovede/osmisli.

 

ma pazi kad sam ja cak i optimista sad. u paklu smo, verujem da ce cak i oni kakav god olos bili, morati da urade nesto. zbog njih samih, ne zbog nas

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, LeBron said:

Ja licno mislim da kad bi ovi krenuli sa kampanjom po medijima kao sto umeju, da bi se veliki broj ljudi vakcinisao.

 

Za pocetak, nek vakcinisu sve nas koji smo se prijavili i bez kampanje, umesto sto razvlace ceo proces..

  • +1 7
Link to comment
17 minutes ago, Tsai said:

 

ma pazi kad sam ja cak i optimista sad. u paklu smo, verujem da ce cak i oni kakav god olos bili, morati da urade nesto. zbog njih samih, ne zbog nas

a sta ih je do sada sprecavalo da urade nesto smisleno i dosledno?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...