Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dzaba da ide, ako tamo nemaju spremljenu drugu dozu. Logicno da ceka poziv..
lako ce da se vrati ako nema. 30 godina radimo srbiju, dragi gradjani, ostavite se komunizma. tako moze svako dry.png

imam jednog koji sutra ochekuje sputnjika u bgd, sace saznamo da li je zvan.

sent from bubamoto




  • +1 2
Link to comment

Bez veze je napadati zenu sto ceka poziv. Kao sto su je zvali prvi put, zvace je i sad. Nista se strasno nece desiti ako i ne primi tacno u dan posle 3 nedelje..

  • +1 1
Link to comment

trista puta je rečeno da ne treba poziv za drugu dozu

Kolega je primio kineza u nedelju bez ikakvog poziva (svakako je već bio na spisku da je prva doza primljena)

  • +1 2
Link to comment

9.2.2021.

Quote

 

Koordinatorka medicinskog tima na sajmu Dragana Milošević izjavila je danas za RTS da građani koji nisu dobili poruku o revakcinaciji, a izračunaju da je od prve doze vakine prošao 21 dan, treba sami da dođu da prime drugu dozu.

„Na revakcinaciju treba poneti ličnu kartu, jer čim upišemo matični broj imamo evidenciju o vakcinaciji, tako da potvrda o primanju prve doze nije potrebna“, kazala je ona za RTS.

 

https://www.danas.rs/drustvo/poecela-revakcinacija-gradjana-na-sajmu/

  • +1 4
Link to comment
20 minutes ago, renne said:

trista puta je rečeno da ne treba poziv za drugu dozu

Kolega je primio kineza u nedelju bez ikakvog poziva (svakako je već bio na spisku da je prva doza primljena)

Ja sam primio 2. dozu bez poziva... Naravno da su me imali na spisku...

 

Najjače je bilo što je moja žena dobila poziv, a ja ne, a zajedno smo dobili vakcinu...

 

 

Link to comment

lik vidjen za revakcinu sputnjika, dobio je poziv bukvalno pre pola sata. neka majka ide i bez poziva, leba ne jede.

 

shta je koja koza rekla kome po telefonu, to machku o rep. srbija! :D

 

evo i ovaj lik kaze, ako je rus neka ide. kazi majci da ti je rekla jedna zena, nauchni savetnik, kojoj je rekao jedan redovni profesor univerziteta. mozda pomogne :lolol:

Edited by gospa buba
  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

u cemu je fora da je u 1 presevu nivo svesti i vere u nauku i progres veci nego u ostatku drzave ne racunajuci centralne bg opstine?

Link to comment
Just now, Nikodije said:

u cemu je fora da je u 1 presevu nivo svesti i vere u nauku i progres veci nego u ostatku drzave ne racunajuci centralne bg opstine?

Albanci ne veruju u teorije zavere?

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

u cemu je fora da je u 1 presevu nivo svesti i vere u nauku i progres veci nego u ostatku drzave ne racunajuci centralne bg opstine?

jasno je. oni se namerno vakcinishu protiv nas, da bi pretekli i porobili nas. bozesvashta da ne znate :s_w: :lolol:

 

sva sredstva koriste :ph34r:

 

 

edip. znala sam. madzari :dry:

 

treba proveriti rusine :rolf:

Edited by gospa buba
Link to comment
1 minute ago, Arkadija said:

Albanci ne veruju u teorije zavere?

 

pa tako ispada. ili bolje reci, tamo gde ljudi nisu ispranih mozgova od strane vuciceve masinerije - tamo se vakcinisu.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...