Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

30 minutes ago, April said:

Overio Zeku.

 

Sve kao Velja, samo 1 sat ranije. Ko je ovo organizovao, odmah da bude premijer, guverner, a posle šljake honorarno da vodi Majkrosoft. 

 

konačno neka korist od naprednjačke organizacije botova, kapilarnih glasova, call centara

Link to comment

Ja imam neku gadnu glavobolju već dva dana, ne znam da mi se ikad tako samo nastavila naredni dan kako otvorim oči, da ne prestane preko noći.

To pretpostavljam ne može biti reakcija na Fajzer vakcinu primljenu u sredu? :unsure:

Link to comment
Ja imam neku gadnu glavobolju već dva dana, ne znam da mi se ikad tako samo nastavila naredni dan kako otvorim oči, da ne prestane preko noći.
To pretpostavljam ne može biti reakcija na Fajzer vakcinu primljenu u sredu? unsure.gif
a shto da ne moze? jesi ti nekad ili neko tvoj ranije primao fajzerove vakcine? nisi.

:hihi:

sent from bubamoto


  • +1 2
Link to comment

Roditeljima stigao poziv za sutra, najzad. Ali mama vec nekoliko dana pije antibiotik zbog upale sinusa... zvao sam onaj broj 0800... da se posavetujem da li valja u ovom trenutku da primi vakcinu i kaze mi ta zena da ona samo radi u kol centru, nije medicinski radnik... onda mama nazove svog izabranog lekara i on joj kaze da ne prima sad vakcinu. Moram joj onda ponistiti prijavu pa prijaviti ponovo kad prestane da pije te lekove, a cekali su od 19.1. na poziv za bilo koju, jbg...

 

 

Link to comment

Nisam ništa Fajzerovo koristio ranije :happy:

 

@de Sisti možda ne moraš, obično onima koje vrate kažu samo da dodju ponovo bez zakazivanja. moj savet je da ako joj nije preterano cimanje ode sutra i popriča sa dr, ili da tvoj otac pita u njeno ime.

Edited by mraki
  • Hvala 1
Link to comment
20 minutes ago, garmonbozia said:

Ne valja Kinez! 

E da, ja sam malo pozurio sa antitelima jer je koleginica koja se vakcinisala par dana posle mene, 12 dana posle revakcinacije pozitivna, sa svim simptomima ukljucujuci i upalu pluća. 

Iskreno, bila mi frka da li deluje vakcina. Ali izgleda da kod mene deluje i to odlično 

  • Haha 1
Link to comment

ovo je postovala na twiteru Ana Banko, nije loše da se malo pogleda

odnosi se na kineza, jedino ne razumem koje su ovo jedinice

napisala je :

''Podsetnik na potencijalno zarazavanje ali i prerano testiranje antitela: Imunitet nakon Sinopharm vakcine stice se i nakon vise nedelja od 2. doze. Pogledajte grafikon klinickih studija i sintezu antitela cak i do 42.dana od 2. doze: Increase in Ab titer up to day 42''

EvQ1-JKXAAEKmFf?format=jpg&name=900x900

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...