Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 minutes ago, decak Kejt said:

 

mene izgleda krenula da radi Zeka, smlatilo me od jednom, i tempiška na 37.3, čim smestim derle na spavanje eto i mene u slatkom svetu snova

Koliko to nakon vakcine?

Link to comment
Definitivno je [mention=295]Frank Pembleton[/mention] povukao nogu. Dobih i ja poziv za sredu, Hala 11 na Sajmu. Prijavio se 11.01. za Fajzera. Sto rekose kolege koja god da bude, ja zadovoljan. Naravno, sve pohvale za organizaciju [emoji4]
Ja za halu 3, a koliko sam čuo i video u 11 je Sputnik.
Ne marim.
Najbolja vakcina je ona kojom su vas bocnuli!

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 3
Link to comment
[mention=308]Valkyrie[/mention] i ja sam pet puta, i zvali me [emoji4]
ti si stavila samo fajzer, jel'?
 
mene izgleda krenula da radi Zeka, smlatilo me od jednom, i tempiška na 37.3, čim smestim derle na spavanje eto i mene u slatkom svetu snova
popij odmah jedno neshto pre spavanja, da se ne iznenadish posle. kilava temperatura do 38 se teshko skida hemijski, a zdravo ume da nervira hihi.gif

sent from bubamoto


  • Hvala 1
Link to comment
PET! 
Prvi put 12.01. u ponoć a poslednji put juče vratila na NBG. Možda me zato ne zovu, ne mogu me navataju kroz softver[emoji769] [emoji185]
Isto., bukvalno... :D
Link to comment
11 minutes ago, decak Kejt said:

@Valkyrie i ja sam pet puta, i zvali me :)

ti si stavila samo fajzer, jel'?

C, sve osim Moderne. 

U prvoj prijavi stavila nju pa posle izbacila jer kontam ni nema je... 

Link to comment

Пријавио се за Спутњик или Фајзер 24.2. стигао ми малопре позив за среду у Спортској хали Парк (Крагујевац). :nobles::s_d:

  • +1 4
Link to comment

'fala @gospa buba, jel mi veruješ da sam ja toliki debilko da se setim da nešto za temperaturu popijem tek kad mi se kaže, ja bih realno otišla da spavam na suvo. ne znam zašto u mom mozgu ne postoji ta veza izmedju temperature i paracetamola za ublažavanje iste.

 

@Valkyrie biće od četvrtka, dušo 

Link to comment
5 minutes ago, NiZdr said:

Пријавио се за Спутњик или Фајзер 24.2. стигао ми малопре позив за среду у Спортској хали Парк (Крагујевац). :nobles::s_d:

Strašno.. 

 

Miloša i mene su negde pribeležili da smo dovoljno koštali državu arčeći bolničke resurse. Nema i vakcina i bolnica, mora da se štedi, protestantska etika preko naše grbače. 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, Valkyrie said:

Strašno.. 

 

Miloša i mene su negde pribeležili da smo dovoljno koštali državu arčeći bolničke resurse. Nema i vakcina i bolnica, mora da se štedi, protestantska etika preko naše grbače. 

Do kraja nedelje svi cemo se pelcovati :)

Link to comment

Ja sam za zakljucavanje,  masa se ponasa kao da korone nema. Ne vredi nista drugo,  a plasim se totalne katastrofe. 

Samo vakseri uz QR kod mogu da se krecu do boce i nazad 

Edited by Sandradjer
  • +1 2
  • -1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...