Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

evo ima 10 dana kako su mi ubrizgali 1. fajzera. i ništa, nikakva reakcija. da me nisu zeznuli pa ubrizgali nešto falš, vodicu neku? 13. idem na drugu turu.

Link to comment
Prepešačio 7km

Zeka ni da takne

Sent from fav toy


i ja sam tako, 5-6km u nekom 9om satu zeke. vec u 12om sam pevala druge melodije hihi.gif

al ti nemoj tako!

sent from bubamoto


Link to comment
5 minutes ago, gospa buba said:

i ja sam tako, 5-6km u nekom 9om satu zeke. vec u 12om sam pevala druge melodije hihi.gif

al ti nemoj tako!

sent from bubamoto

 

 

Meni se sad u glavi vrti "Zeka, svemir zeka" na melodiju "žele zeke."

 

A nisam ni primio tu vakcinu :lolol:

Link to comment

Juce u pola 4 primio AZ. Sinoc u 3 groznica i temperatura. Danas sam citav dan bio razvaljen, temperatura isla do 38.5, glavobolja ozbiljna i uz to sam povracao. Tek sada sam koliko toliko ok. Inace prelezao sam koronu letos, tako da ocigledno reakcija na vakcinu u mom slucaju nije bila blaga zbog toga.

  • Tužno 1
Link to comment
i ja sam tako, 5-6km u nekom 9om satu zeke. vec u 12om sam pevala druge melodije hihi.gif

al ti nemoj tako!

sent from bubamoto


Kreće 14. sat

Vidim da i Frenk kulira, izgleda da su danas bile neke malo bajate


Sent from fav toy

Link to comment
mi kinezi osecamo kolektivnu krivicu posle ovih potresnih ispovesti o astrozeci.
Vojska brata Si-ja je bezdušna i ne obazire se na dekadentne pripadnike propale kolonijalne sile!

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Ja počinjem da sumnjam da su mi ubrizgali slanu vodicu, već sutradan nije se videlo ni mesto uboda. Ona pospanost mi je regularno stanje. Sutra idem na ceo dan da radim u takoreć korona rupu, mlad svet kašlje slini i ne obazire se,  direktorka isto, smestila člana porodice u bolnicu , bolesna al ne odsutaje da je na poslu. a moj kinez još nije dupliran i verovatno će me dupla maska bolje , ako ikako zaštititi. Gde ne  sačekah još dan da se čipujem fajzerom i uživam al kako se kaže, kad bi čovek znao da će pasti, seo bi  :D 

Link to comment
Ja počinjem da sumnjam da su mi ubrizgali slanu vodicu, već sutradan nije se videlo ni mesto uboda. Ona pospanost mi je regularno stanje. Sutra idem na ceo dan da radim u takoreć korona rupu, mlad svet kašlje slini i ne obazire se,  direktorka isto, smestila člana porodice u bolnicu , bolesna al ne odsutaje da je na poslu. a moj kinez još nije dupliran i verovatno će me dupla maska bolje , ako ikako zaštititi. Gde ne  sačekah još dan da se čipujem fajzerom i uživam al kako se kaže, kad bi čovek znao da će pasti, seo bi  [emoji3] 
mislim da fajzer u glavi ne bi pouzdano reshio problem sa slinavcima i kijavcima. ni 3 doze 1 fajzera hihi.gif

sent from bubamoto


Link to comment
2 minutes ago, ljuttko said:

Ja počinjem da sumnjam da su mi ubrizgali slanu vodicu, već sutradan nije se videlo ni mesto uboda. Ona pospanost mi je regularno stanje. Sutra idem na ceo dan da radim u takoreć korona rupu, mlad svet kašlje slini i ne obazire se,  direktorka isto, smestila člana porodice u bolnicu , bolesna al ne odsutaje da je na poslu. a moj kinez još nije dupliran i verovatno će me dupla maska bolje , ako ikako zaštititi. Gde ne  sačekah još dan da se čipujem fajzerom i uživam al kako se kaže, kad bi čovek znao da će pasti, seo bi  :D 

drzi se. ako nose masku i tako slinavi, a ti pojacas svoju, bice ok. slicnih sam situacija ucesnik bila u vise navrata.

od kineza ce se najvise ovajditi oni sto su bili prvi zamorci u martu 2020, taman ce im proraditi do leta :)

Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

mislim da fajzer ne bi pouzdano reshio problem sa slinavcima i kijavcima. ni 3 doze 1 fajzera :hihi:

sent from bubamoto
 

ovi neki su manje više sigurno kovidni jer je gospodja glavna smestila člana poridice u bolnicu tako da joj kao prehlada sigurno nije od polena :D do skoro su vodili računa vrlo a sad svi digli ruke . Meni ostaje da se nadam da glavna noćas dobije temperaturu 38 i ne dodje na poso koji da ja mogu da biram pomerila bi ga. Al ne mogu. I niko se nije  vakcinisao od njih , a ni ukućani im koliko sam razabrala , samo se mi forumaši izgleda intenzivno radujemo svakoj vakcini

Link to comment
4 minutes ago, Aleksija said:

drzi se. ako nose masku i tako slinavi, a ti pojacas svoju, bice ok. slicnih sam situacija ucesnik bila u vise navrata.

od kineza ce se najvise ovajditi oni sto su bili prvi zamorci u martu 2020, taman ce im proraditi do leta :)

ja duplu onu 95icu redovno  a sutra ću i njih sve po prtokolu naterati.  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...