Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

ovi neki su manje više sigurno kovidni jer je gospodja glavna smestila člana poridice u bolnicu tako da joj kao prehlada sigurno nije od polena [emoji3] do skoro su vodili računa vrlo a sad svi digli ruke . Meni ostaje da se nadam da glavna noćas dobije temperaturu 38 i ne dodje na poso koji da ja mogu da biram pomerila bi ga. Al ne mogu. I niko se nije  vakcinisao od njih , a ni ukućani im koliko sam razabrala , samo se mi forumaši izgleda intenzivno radujemo svakoj vakcini
naravno, nisam mislila da nece da radi kinez, kinez sigurno vec neshto pocheo, nego se ne moze chovek dovoljno navakcinisati od budala :isuse:

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, gospa buba said:

naravno, nisam mislila da nece da radi kinez, kinez sigurno vec neshto pocheo, nego se ne moze chovek dovoljno navakcinisati od budala :isuse:

sent from bubamoto
 

imam još 2 nedelje do druge doze kineza, sumnjam da je on spor kakav jeste nešto uradio  do sad. Za ostalo , ne znam šta je narodu al baš ne znam. ko suma sišavši svi, Proletos su zbog kontakta sa kontaktovim kontaktom slali na po 2 nedelje izolacije, danas devojka kaže lomi me u kostima i imam malu temperaturu ali na poslu . I niko da joj kaže aman dete idi kući. Na ulazu  se uredno gostima meri temepratura :dry: zaposleni aj nema veze 

  • -1 1
  • Tužno 2
Link to comment

Razvalila me SvemirZeka....
Od pola jedan groznica temperatura, preznojavanje...
Ruku gde su me uboli ne movu do kraja da dignem iznad glave bez bola u mišiću...
Temperatura 37.7-8.
Tresem se ko otrovani miš...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, foto said:

jel i sputnjik pravi simptome slicne zeneki? ima li nekih iskustava na forumu?

imao groznicu, gadnu glavobolju i 37.9 dan kad sam primio, sutra ko da nista nije bilo

Link to comment

Jbt da nigde ne mogu da nadjem da li ima razlike u efektima vakcine ako imas jaku v.s. slabu reakciju

 

Nemoguce je da nema nikakve veze. Meni se ne dopada sto je (moja) reakcija bila slaba.

Edited by Caligula
Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

Jbt da nigde ne mogu da nadjem da li ima razlike u efektima vakcine ako imas jaku v.s. slabu reakciju

 

Nemoguce je da nema nikakve veze. Meni se ne dopada sto je (moja) reakcija bila slaba.

aman bre opusti se

i prepusti biohemiji da odradi posao

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
Jbt da nigde ne mogu da nadjem da li ima razlike u efektima vakcine ako imas jaku v.s. slabu reakciju
 
Nemoguce je da nema nikakve veze. Meni se ne dopada sto je (moja) reakcija bila slaba.

Zasto je nemoguce?

Razliciti ljudi reaguju razlicito i na isti virus unesen “prirodnim” putem, sto ne bi i za ovo ubrizgano. A isto kao i za ostale vakcine - raznorazne reakcije.

Kako KumS kaze, nemoj da razmisljas o tome.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, Caligula said:

Jbt da nigde ne mogu da nadjem da li ima razlike u efektima vakcine ako imas jaku v.s. slabu reakciju

 

Nemoguce je da nema nikakve veze. Meni se ne dopada sto je (moja) reakcija bila slaba.

Ali nema veze. Znaš da se bebe još u porodilištu pelcuju BCG vakcinom? To je ona u rame što kao ostaje pečat. Moj stariji sin ni tačkicu nema a mlađem mislim da je taj pečat bio "živ" mesecima, taman deluje sasušen kad opet oživi, sad je napokon ugašen ali ostao je mali ožiljak. I za to sam gnjavila lekare, tvrdili su da to nema veze i da su obojica zaštićeni kako treba. 

Ja takođe nemam ožiljak od BCG a moja sestra ima, prosto zaista svi drugačije odreagujemo. 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...