Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja primio na glasackom mestu, obrni okreni penzosi na sve strane. 

 

Za 5 dana mi ističe 3 nedelje od druge doze žuće, trebalo bi da bude sve knap. Mrzi me da vadim analize oko antitela i spajkova, ne mora mi cigani sve da znamo. :D

  • +1 1
Link to comment

Napisah na nekoj od kovid tema da imam drugara kome je kompanija zavrsila fajzera u Berlinu te se sa 53 vakcinisao sa obe doze, preko reda. Juce smo pricali, konacno sam saznao sta radi. Saradnik BioNtech-a, nije radio na vakcini ali zna ljude koji jesu i sa par njih je po grupama za svakojaka ispitivanja.

 

Elem, rekoh da ga pitam sto neki od vas pate zbog vakcine (temperatura, pospanost, slomljenost...) pa mi je rekao: "ako imaju nesto znaci da se nesto desava u telu, sto je dobro. Telo reaguje, bori se, gradi odbranu. Kad nesto novo ubacis u organizam on reaguje. Mi smo trenutno bebe koje dobijaju prve vakcine protiv, recimo tetanusa. Neke bebe posle vakcine prespavaju ceo dan. Neke dobiju temperaturu. Neke ne. Neke placu. Neke polude od srece. Nekim bebama nista. Kada bi bebe mogle da pricaju o tome sta osecaju posle vakcina imali bi verovatno isti uzorak simptoma kao sa ovim vakcinama protiv korone. Bebe sa tetanusom i mi sa koronom. Razlicite bolesti ali se organizmi prvi put srecu sa necim ubacenim da se bore protiv. Nekome je reakcija jaca, nekom slabija, neko je nema."

 

 

  • +1 3
Link to comment

Bogami drobi fino zeneka, danas se bocnuo u 11, veceras krenulo da drma. Temperatura blizu 38, malaksalost, sav sam ko popisan..kapiram da ne skidam jos temperaturu, osim ukoliko ne ode preko 38.

Inace, nisam imao temperaturu bar 10 godina, ovo mi dodje bas egzotika.

Link to comment
15 minutes ago, Orle Zmajević said:

Bogami drobi fino zeneka, danas se bocnuo u 11, veceras krenulo da drma. Temperatura blizu 38, malaksalost, sav sam ko popisan..kapiram da ne skidam jos temperaturu, osim ukoliko ne ode preko 38.

Inace, nisam imao temperaturu bar 10 godina, ovo mi dodje bas egzotika.

evo sad komshinica isto, jutros primila u 10h.

 

ima struja mishljenja da tu temperaturu ne treba trpeti, jer nije pravi fajt unutra i da ona nije korisna.

 

ja sam starinski trpela do 38 i onda poshla da se ubijem od smora :dry:

Link to comment
12 minutes ago, gospa buba said:

evo sad komshinica isto, jutros primila u 10h.

 

ima struja mishljenja da tu temperaturu ne treba trpeti, jer nije pravi fajt unutra i da ona nije korisna.

 

ja sam starinski trpela do 38 i onda poshla da se ubijem od smora :dry:

Pitao kevu baš, kaže da joj je malo hladno ali nema temperaturu. Oko podne vakcinisana. Verovatno bolje da popije jedan paracetamol pre spavanja.

Edited by mraki
Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Pitao kevu baš, kaže da joj je malo hladno ali nema temperaturu. Oko podne vakcinisana. Verovatno bolje da popije jedan paracetamol pre spavanja.

pouchena svojim iskustvom, ja bih popila :unsure:

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...