Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

sada kada sam već primila prvu i drugu dozu, čula sam dobar savet da treba maksimalno opustiti ruku, da mlitavo visi. onda navodno ne boli ni ubod, a i kasnije boli manje.

  • +1 1
Link to comment
16 hours ago, Gojko & Stojko said:

Ali zašto su Britanci izdominirali? Amerikanci su sa dve vakcine koje su zasad u upotrebi bocnuli ljude sa preko 72 miliona doza, još uvek su iza Britanaca po dnevnom broju doza u odnosu na populaciju ali ih stižu, a po broju potpuno vakcinisanih ljudi (sa dve doze) u odnosu na populaciju su odmah iza Srbije, šest puta više od Britanaca - vidi dole

 

people-fully-vaccinated-covid.thumb.png.3c3fe23fac35c88a28739b3bfd4a59e3.png

 

share-people-fully-vaccinated-covid.thumb.png.6c432753bfb144300d62040054ad4d8f.png

 

SaE

Zbog odluke da odobre Astru i za 65+ i da odloze revakcinaciju na tri mjeseca. Rezultat: skoro 40% punoljetnih vec dobilo prvu dozu a stvarni podaci sa terena govore da je efikasnost 4 nedjelje poslije jedne doze poprlicna.

Evo bas sad objavili podatke za ljude 80+. Samo jedna doza poprlicno efikasna i za njih poslije 4 nedjelje.

Kombinacija sa lockdownom je spasila 10tak hiljada zivota

  • +1 1
Link to comment
Just now, Valkyrie said:

Strašno.. 

 

Miloša i mene su negde pribeležili da smo dovoljno koštali državu arčeći bolničke resurse. Nema i vakcina i bolnica, mora da se štedi, protestantska etika preko naše grbače. 

Мене је Конрад закачио после св. Николе, па сам био на боловању месец дана и због запаљења плућа. Кад сам отишао да закључим боловање докторка, која мења моју, брецну се на мене "Шта је бре ово месец дана боловања? Како то?" Мислим да се уфркисала кад сам јој поменуо корону. У наставку није баш била пријатна, а ја сам једва чекао да изађем.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, mammy two shoes said:

sada kada sam već primila prvu i drugu dozu, čula sam dobar savet da treba maksimalno opustiti ruku, da mlitavo visi. onda navodno ne boli ni ubod, a i kasnije boli manje.

pa to je inače tako, za svaku "bocu" 

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, mammy two shoes said:

sada kada sam već primila prvu i drugu dozu, čula sam dobar savet da treba maksimalno opustiti ruku, da mlitavo visi. onda navodno ne boli ni ubod, a i kasnije boli manje.

Meni to i rekla sestra pre boce, nisam ni osetio...

Link to comment

Na svu (svoju) muku, moram da primetim koliko ste vi Pozvani podbacili.

Ladno ne postoji PbP Vakcinalni topik, sa sve OOTVD izveštajem šta je ko obukao, kakva maska se nosi na licinom mestu, da li je dozvoljeno hemijskom na kojoj piše npr Pfizer popunjavati saglasnost itd. 

 

PbP PPP P

  • Haha 4
Link to comment

ja sam dala svecki pbp sa srpskim vladarima stefanima, uroshima i neuroshima. izvini molim te!

obuchena sam bila tradicionalno, starke i kaput.

sent from bubamoto



Link to comment

Jedino sranjce što su me pozvali u neku polikliniku u Višegradskoj, tako da nista od srpskih vladara i sličnih prizora :/

Daću sutra ocenu na estetski ugođaj :)

Link to comment

Sin, nema 20 godina pre nekoliko dana se prijavio u sredu na pelcovanje u Kragujevac. Ala sam zeznuo ženu što sam je nagovorio da ne čeka Fajzera i bocnuo je Rus.

 

Ja kao preležali sa dva puta registrovanim antitelima se nisam prijavio. Nekako se osećam bezbedno.

Link to comment
1 hour ago, renne said:

to je to

tu smo svi

Samo staaaari PPP.. Hadži forumaši u visokim header-ima..
Moderacijo puštajte nove članove, vreme je za revoluciju.

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, gospa buba said:

ja sam dala svecki pbp sa srpskim vladarima stefanima, uroshima i neuroshima. izvini molim te!

Ništa me onaj izveštaj o vladarima nije impresionirao, ja sam dete istoričara :fantom:

S druge strane, ovo o starkama i kaputu na golo telo... Moram priznati da sam zatečena 

Link to comment

ja sam drugu dozu primila otprilke na istom mestu odakle sam pre tri godine gledala koju i disciplinu na koncertu. kao da je proslo tri zivota od tada.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...