Jump to content
IGNORED

199x vs 201x, društvo i odnosi, kad je bilo gore...


radisa

Recommended Posts

2 minutes ago, Budja said:

 

A kakve veze ima novogodisnji program sa Arkanovom svadbom?

Kod Cece je problem Arkan, a ne kradja tursko-grckih pesama sa Marininim tekstovima ui Futinim aranzmanima.

Kod Cece je problem i legija i ubistvo Djidjića i utaja poreza...

 

I odvratna muzika kojom se truju generacije dece...

 

Kod nje je bukvalno sve problem...

Link to comment
Just now, radisa said:

Kod Cece je problem i legija i ubistvo Djidjića i utaja poreza...

 

I odvratna muzika kojom se truju generacije dece...

 

Kod nje je bukvalno sve problem...

 

Naravno za boldovano.

 

A ovo sa muzikom, well...

Link to comment
24 minutes ago, Meazza said:

 

Osnovana nada je bila da ce zemlja jednog dana da se otvori, da plata vise nece biti pet maraka, da ce prestati ratovi i sankcije, da cemo moci normalno da putujemo. Za narod kojem se sistem vrednosti svodi na "ja pa ja, pa moja familija, pa opet ja", a moto mu je "ala volim da mrzim!" i "pokrao nas sudija", neosnovano je nadati se da ce napraviti drzavu kao sto je Danska. 

 

A taj sistem vrednosti je doživeo svoju verifikaciju i ugradnju u društveni kod baš devedesetih.

Ako je za nekod osnovna nada bila samo otvaranje granice, šoping u Milanu i krediti, a ne ponovna izgradnja razorene države, onda je ovo sada što imamo bio neminovan sled događaja, jbg

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

A taj sistem vrednosti je doživeo svoju verifikaciju i ugradnju u društveni kod baš devedesetih.

Ako je za nekod osnovna nada bila samo otvaranje granice, šoping u Milanu i krediti, a ne ponovna izgradnja razorene države, onda je ovo sada što imamo bio neminovan sled događaja, jbg

 

Nisam napisao osnovna vec osnovAna. Vidim da se ne razumemo iz nekog razloga.

Link to comment

Razumeo sam te, nego sam progutao A u osnovna.

Jbg, to je ona  čuvena Rambova podela na klase ljudi po visini plate u eurima.

Većina petooktobraša nije dobacivala dalje od onog navedenog u mom gornjem postu.

A sad malo ja,a sad malo mi.

 

Link to comment

Sad dolazimo do toga zašto nije ostao šibicar i čuvar straže šanerima zauvek. Kako se samo usudio da ugrabi priliku i peva za publiku (koja bi gadjala markama Cecu postojao on ili ne), kakav ljudski sunovrat potpuno suprotan Kantovim moralnim principima, pa još umro i ljude pogadjaju neke njegove pesme. Džej je bio to što je bio, ništa više, ugrabilo siroče priliku da postane nešto u društvu koje je već punom brzinom srljalo u katastrofu. Kriviti ljude što vole neke njegove pesme, pa još pozivati da su zbog toga ovakvi ili onakvi je baš nidje veze. 

 

Btw, ovo već počinje malo da vuče na čuvenu Ksenija Pajčin raspravu. 

Edited by Mos
  • +1 4
Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Razumeo sam te, nego sam progutao A u osnovna.

Jbg, to je ona  čuvena Rambova podela na klase ljudi po visini plate u eurima.

Većina petooktobraša nije dobacivala dalje od onog navedenog u mom gornjem postu.

A sad malo ja,a sad malo mi.

 

 

Zato sto ovde ni ne postoji nista osim "ja, ja, ja". I kad se kaze "mi" misli se na "ja."  Mislim da je to starije i od devedesetih, pa i od Jugoslavije. D. Kovacevic i Nusic su napravili karijere od satirizovanja toga.

Link to comment
10 minutes ago, Meazza said:

Pa nije da nije horor.

 

Za neke jo hororo sto je Maradona javno promovisao i bio ortak Fidela  i Uga. Kazu da su oni kriminalci. I po tome onda prave ovakve neukusne karikature.

 

"Ne sine, to su oblaci."

Xavier Bonilla (BONIL) on Twitter: "Diálogo entre...Dioses #Maradona… "

 

Link to comment
12 minutes ago, Mos said:

Džej je bio to što je bio, ništa više, ugrabilo siroče priliku da postane nešto u društvu koje je već punom brzinom srljalo u katastrofu. Kriviti ljude što vole neke njegove pesme, pa još pozivati da su zbog toga ovakvi ili onakvi je baš nidje veze. 

 

+1

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...