Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

11 minutes ago, Zlurad said:

Konate potvrdjen. Sad ostaje da se vidi dal će da se povredi sa U18 repkom ili u predsezoni

 

Navodno je to rešeno™, ali strepnja mi je dublja od nade.

 

Nego mene više muči to kako planira Klop da zameni Vajnalduma, da li se dovodi neko ili će da se iskoriste postojeći resursi™. Jer je Đini odigrao SVE utakmice u PL ove sezone, dakle treba ti neko ko može da iznese celu sezonu. A od ostalih centralnih vezista, najmanje mečeva zbog je propustio mlađani Džons, ukupno 3. Čini mi se da je Fabinjo prvi sledeći sa 10. 

Link to comment

U21, mrzelo me da editujem.

Kaze Pearce, tier1 da ne planiramo da kupujemo nikog za srednji red jer su "zadovoljni onim što imaju". Javlja mi se da će tamo nekad u decembru TAA u sredinu a Nico na bok pa kad se TAA povredi Nico u srednji red a Tsimikas na desno i sve tako dok Nat Filips ne krene da igra tu poziciju.

Verovatno ce da kupe nekog, Aouar recimo je idealan plus mu je cena oko 20 miliona nečega ali verovatno sve zavisi koliko će para da dobiju za Origija, Grujića, Kocku, Harija i još kog odluče da prodaju. I još jedan backup napadač ako Origi ode. Sadio jutros na storiju postavio gol Sarr-a protiv nas. Troluje Kloppa :)

Link to comment

Pominju se Tielemans i De Paul već dugo, pretpostavljam da će se nešto dovoditi tek kad i ako se ratosiljaju nepoželjnih.

 

Ako su starteri Fabinho, Thiago, i Henderson a rezerve Milner, Jones, i Ox/Keita, pretpostavljam da bi bar jednom od ovih poslednjih morali da se zahvale na saradnji.

 

E da, vraća nam se i Marko Grujić po jubilarni treći put! :s_w: Osim ako i njemu ističe ugovor, nisam siguran...

Link to comment
Pominju se Tielemans i De Paul već dugo, pretpostavljam da će se nešto dovoditi tek kad i ako se ratosiljaju nepoželjnih.
 
Ako su starteri Fabinho, Thiago, i Henderson a rezerve Milner, Jones, i Ox/Keita, pretpostavljam da bi bar jednom od ovih poslednjih morali da se zahvale na saradnji.
 
E da, vraća nam se i Marko Grujić po jubilarni treći put! s_w.gif Osim ako i njemu ističe ugovor, nisam siguran...
Grujicu tek 2022 godine. Kejte bi se najradije ratosiljali ali tesko da ce ikako da vrate pare. Pitala par PL kluba za njega, čeka se. Shakiri ce verovatno u Fenerbahce, zostale ćemo da vidimo.

Treba nam jedan apdejtovani Gini, ovo što ostalo sve po 30 i kusur godina (osim Fabinja al ni on nije daleko)
Link to comment

Pa i Wijnaldumu je triesprva :fantom: 

 

Treba neko ko zna i sa loptom a ne samo da fizikališe, godište manje-više. 

 

Edit: Da ne grešim dušu, ume i Gini da kontroliše loptu, verujem da će se snaći u Barsi gde je to najbitnije. Problem je što je težak ziheraš, devet od deset puta odigra prvom do sebe ili sačeka faul umesto da prosledi loptu napred.

 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Đini primi loptu, pa se naguzi, pa se okrene barem za 180 stepeni i onda krene da trči do sledećeg igrača i doda. Može to i bolje.

Link to comment
Pa i Wijnaldumu je triesprva :fantom: 
 
Treba neko ko zna i sa loptom a ne samo da fizikališe, godište manje-više. 
 
Edit: Da ne grešim dušu, ume i Gini da kontroliše loptu, verujem da će se snaći u Barsi gde je to najbitnije. Problem je što je težak ziheraš, devet od deset puta odigra prvom do sebe ili sačeka faul umesto da prosledi loptu napred.
 
Takva mu (je bila) pozicija kod Klopa. U repki igra više napred ali kod Klopa je, zbog nedostatka igrača na poziciji branitelja krila i centra nabijen više pozadi nego napred. Od takvih igrača za prvi tim imamo Fabinja, kome je to prirodna pozicija i Milnera kome nije ali zna da nabode igrača. Klop je počeo da se vraća taktici iz Borusije, da igra sa dva DM-a i jednim Gundoganom a.k.a Thiagom pa su on i Gini menjali mesta. Grujić bi bio odličan za mesto low level Fabinja ali je mnogo svilen i mnogo naivan i posle svih godina igranja po hertama i portoima. Nama treba igrač kao Kante, dume da brani ali i da istrči i da može da odigra barem 30 utakmica u ligi. Klop nikad nije išao na kreativnost nego na blickrig, anomalija je nasledjeni Kutinji i Thiago.
  • +1 1
Link to comment

Vidiš, Gruja kao backup za Fabinja bi možda i bio pristojna low-budget opcija, bolje da njega drži u rezervi i moli dobrog Alaha da se Brazilac ne povredi nego da svima tumba pozicije.

 

Startna tri veznjaka (#3 #6 #14) su ujedno i jedina tri koja mogu da drže DCM. To znači da, ako budu morali da uskoče Milner ili Jones umesto Fabinja, na DCM će se povlačiti ili Henderson ili Thiago, što nije idealno za održavanje kontinuiteta. 

 

Ne znam koliko je realno da se u novu sezonu uđe sa takvom rezervnom sredinom (#16 #17 #7), ali nije isključeno. Opet, ako se negde zavale Ox i/ili Keita, valjda se kupiti neki kvalitetan veznjak koji može da pokrije više pozicija.

Link to comment

@ArleKino Čekaš finale lige šampiona da zatvaraš temu te otvoriš novu ili se i dalje inspirišeš kako da napišeš epilog sezone 2020/2021.

Ako mogu da inspirišem, nešto iz ormana :fantom: (Prorok Bane)

Link to comment
Vidiš, Gruja kao backup za Fabinja bi možda i bio pristojna low-budget opcija, bolje da njega drži u rezervi i moli dobrog Alaha da se Brazilac ne povredi nego da svima tumba pozicije.
 
Startna tri veznjaka (#3 #6 #14) su ujedno i jedina tri koja mogu da drže DCM. To znači da, ako budu morali da uskoče Milner ili Jones umesto Fabinja, na DCM će se povlačiti ili Henderson ili Thiago, što nije idealno za održavanje kontinuiteta. 
 
Ne znam koliko je realno da se u novu sezonu uđe sa takvom rezervnom sredinom (#16 #17 #7), ali nije isključeno. Opet, ako se negde zavale Ox i/ili Keita, valjda se kupiti neki kvalitetan veznjak koji može da pokrije više pozicija.
Koliko sam ja ukapirao mučeni Kejta je doveden da igra Kantea i po svim karakteristikama bi trebalo da bude level više od njega ali avaj. Nabi je taman odigrao koliko je igrao u Salzburgu i Lajpcigu za duži vremenski period. Prvi i drugi po dve godine 59/58 utakmica, Liverpul od 2018 53 utakmice. Vreme je ds se rastajemo. Inače, vidim slikao se i fm i Ajacov wunderkind Gravenberch sa Liverpulovim dresom. Meni je on poslednje tri godine must-buy. Em Holanđanin em die junge Gini
Link to comment

Rano je za Gravenbercha, sumnjam da će ga zavaliti sa tek 20 godina, cena može već sledećeg leta da mu skoči duplo.

Link to comment
1 hour ago, Zlurad said:

@ArleKino Čekaš finale lige šampiona da zatvaraš temu te otvoriš novu ili se i dalje inspirišeš kako da napišeš epilog sezone 2020/2021.

Ako mogu da inspirišem, nešto iz ormana :fantom: (Prorok Bane)
 

 

Čekam finale. :)

 

Dotad, tek par glasina:

 

-Xhaka jako blizu Romi, Mourinho ga izgleda jako cijeni, a mi bi ga dali za neku siću jer ne znamo prodavati ni kupovati; jest Xhaka retard, ali Liverpool bi ga prodao za £60m,

 

-City navodno stavio Sterlinga i Mahreza u izlog što se sviđa ovima mojima.

 

 

Usput, da se pofalim, ubo sam 4 tačne pozicije u svojoj predsezonskoj prognozi (Man C, Chelsea, Palace, WBA) + prvog strijelca lige.

Link to comment
9 hours ago, Weenie Pooh said:

Rano je za Gravenbercha, sumnjam da će ga zavaliti sa tek 20 godina, cena može već sledećeg leta da mu skoči duplo.

 

Gde rano?! Pa njima je jednio Zijah (i ne znam sa koliko su otišli Suarez i Huntelar) otišao u zrelim igračkim godinama, sa 27.

 

 

Inače, kad smo već u priči o deci,  Kamavinga se pominje kod nas, cifra oko 50milki što je previše obzirom da mu sledeće leto ističe ugovor.

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, John Coltrane said:

 

Gde rano?! Pa njima je jednio Zijah (i ne znam sa koliko su otišli Suarez i Huntelar) otišao u zrelim igračkim godinama, sa 27.

 

Suarez je imao nepune 24 godine kad je potpisao za Liverpool. Huntelaar je bio stariji, nepunih 26, kad je otišao u Real. Interesantno je da su obojica otišli u januarskom prelaznom roku i da su obojica igrala za Ajax kad je Dinamo sa Modrićem i Mandžukićem okrenuo 0-1 iz Zagreba.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...