Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Sarkazam? Donarumiša sve trči u Arsenal...

 

 

Glavni razlog što je Arsenal zainteresovan za Onanu je cena koja je (posle kazne) smešno niska.

 

 

 

 

 

 

Pa nije sarkazam, Onana nije golman za Arsenal, znam ga jos iz Barse, mislim sasvim prosecan, nevezano za doping. Arsenal je veliki klub, sta bi falilo da krenu da pazare nesto ljudski?¿ 

S druge strane, sta bi falilo Danarumi u Arsenalu?

Link to comment
Just now, Lancia said:

Pa nije sarkazam, Onana nije golman za Arsenal, znam ga jos iz Barse, mislim sasvim prosecan, nevezano za doping. Arsenal je veliki klub, sta bi falilo da krenu da pazare nesto ljudski?¿ 

S druge strane, sta bi falilo Danarumi u Arsenalu?

 

 

Slažem se da je Arsenal veliki klub (barem ga ja tako percipiram), medjutim možda to tako (u ovom trenutku) ne deluje i Donarumi koji dolazi pravo iz Milana. Postoje i problemi finansijske prirode, tobdzije se nisu kvalifikovale za Ligu Šampiona, a mislim ni za Kup Uefa (nisam baš ispratio do kraja, moguće da nisam u pravu).

 

Elem, Raiola trenutno traži 400,000 funti nedeljno što je više i od onoga što DDG (nezasluženo) prima, tako da za njega i nema baš mnogo opcija:

 

PSG - zadovoljni  sa Navasom

 

Juventus - najrealnija opcija, pogotovo ako nam uvale Ronalda i njegovu platu

 

Barcelona - imaju Ter Stegena

 

Man Utd - nerealna opcija, jedino moguće ako prodamo i DDG i Hendersona, a damo novi ugovor Pogbi, pa nam Raiola uvali Donarumu po sniženoj ceni

Link to comment
1 minute ago, Jeremija said:

 

 

Slažem se da je Arsenal veliki klub (barem ga ja tako percipiram), medjutim možda to tako (u ovom trenutku) ne deluje i Donarumi koji dolazi pravo iz Milana. Postoje i problemi finansijske prirode, tobdzije se nisu kvalifikovale za Ligu Šampiona, a mislim ni za Kup Uefa (nisam baš ispratio do kraja, moguće da nisam u pravu).

 

Elem, Raiola trenutno traži 400,000 funti nedeljno što je više i od onoga što DDG (nezasluženo) prima, tako da za njega i nema baš mnogo opcija:

 

PSG - zadovoljni  sa Navasom

 

Juventus - najrealnija opcija, pogotovo ako nam uvale Ronalda i njegovu platu

 

Barcelona - imaju Ter Stegena

 

Man Utd - nerealna opcija, jedino moguće ako prodamo i DDG i Hendersona, a damo novi ugovor Pogbi, pa nam Raiola uvali Donarumu po sniženoj ceni

Oh :fantom: OK nisam znao da je Raiola menadzer.

Link to comment

Pa tim vise sto su mu opcije izuzetno ogranicene bi mogao da se prikloni Arsenalu. Malo smanji prohteve i potpise ugovor na dve godine, Arsenal dobije dobrog golmana za dve sezone, a ovaj mentol moze ovu celu igranku da ponovi na leto 2023ce. Win-win.

 

Jedino sto da bi sve to izgurao moras da legnes u krevet sa djavolom.

 

Juventus ima Scesnog na 6.5 miliona godisnje za jos tri godine. Nema tu mesta za Donarumu ako se prethodno ne oslobode Poljaka. A i za njega opet ista prica - nema zainteresovanih strana. Preigrao se Raiola.

Link to comment
On 31.5.2021. at 14:44, ArleKino said:

Manchester City se najbolje snašao u sezoni bez publike jer su se osjećali svugdje kao kod kuće. :Jova:Iako je u jednom momentu quadraple izgledao kao sasvim realna opcija, na kraju se moraju zadovoljiti sa duplom krunom - Liga + Liga-kup. Taman kad je mislio da mu je Klopp jedina glavobolja, Guardiola je dobio ozbiljan problem sa Solskjaerom i Tuchelom koji znaju kako da ga neutrališu i, posebno bitno u slučaju Tuchela, kako da ga ustraše da odstupa od svojih zamisli kako bi se prilagodio suparniku. To ga je koštalo i pobjede u finalu Lige prvaka, ne može me nijedan Ruksin uvjeriti u suprotno. Ključna figura Cityjeve titule je Ruben Dias, stoper kojeg je City doveo za tričave novce iz Benfice, a sa kojim je odbrana Cityja postala neprobojna. Dias je popravio i Stonesa što baš nije sjelo Laporteu. Zlobnik bi rekao da City nije bio prvak 2019-20 iz istog razloga zbog kojeg jest prvak 2020-21 - zato što Laporte nije igrao. Ilkay Gündogan se pretvorio u golgetera i stavio 13 golova dok je neki Sterling zadnji put ovakav pad doživio kad je Velika Britanija obznanila Brexit. City je titulu osvojio u periodu od 19.12.2020. do 2.3.2021.godine kad su nanizali 15 pobjeda uz samo 5 primljenih golova. U tom periodu su i zgazili Liverpool k'o star opušak na Anfieldu u maestralnoj režiji Phila Fodena. City već sad mora tražiti ozbiljnog napadača jer Gabriel Jesus to nije, a Sergio Aguero, posljednji senator, odlazi u Barcelonu. Svaki put kad je City ostajao bez stubova tima, štucali su na terenu. Ima nešto i do tog prisustva u svlačionici™. Kevin de Bruyne je priča za sebe i nadam se da će se uspješno oporaviti za narednu sezonu jer se fudbal i gleda zbog takvih igrača.

 

brate pep bi se prilagodio protivniku i da igramo prijateljsku protiv mladosti iz lučana. samo što to niko ne primeti kad prođe u onih 98% slučajeva, ali čim omane svi su eto generali posle bitke. gde ste bili kad je pep promenio formaciju i kadar za dortmund u odnosu na menhengladah? pa opet za psg? meni se čini da ljudi ne gledaju siti i misle da je to što je igralo protiv pariza taj neki mitski prvi tim, pa se onda ljute kako se drznuo da ga promeni. e pa nije, nemamo mi to.

 

opet kažem ponavljam - izgubili smo zato sto nije naučio još uvek kako protiv tuhelovog bunkera. akcenat na još uvek. koga boli uvo za fakin rodrija kad nismo napravili poštenu šansu na utakmici.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
2 hours ago, Bogotac said:

Za pare.

Pa neka igra ligu bez briga, samo teško će izbaciti prvog golmana tamo. I da posle ne kuka što nikad neće biti u prilici da osvoji nešto bitno.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...