Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

41 minutes ago, ArleKino said:

 

Suarez je imao nepune 24 godine kad je potpisao za Liverpool. Huntelaar je bio stariji, nepunih 26, kad je otišao u Real. Interesantno je da su obojica otišli u januarskom prelaznom roku i da su obojica igrala za Ajax kad je Dinamo sa Modrićem i Mandžukićem okrenuo 0-1 iz Zagreba.

 

Eto. Svi ostali, bar iz top 10 najvećih transfera su išli iz pelena- De Jong, De Light,  Dest, Vesli Snajder, Eriksen, Klajvert, jebeni Kasper Dolberg za kog više nisam ni siguran gde igra trenutno...

Link to comment

izgleda da ce milan aktivirati klauzulu i otkupiti tomorija za valjda 28 miliona eura. citajuci italijane stekao sam utisak da im je najbolji defanzivac otkad je zaigrao :dry:

 

tuchel navodno zeli nekog dvadesetdevetogodisnjeg napadaca hoffmana iz nekog nemackog kluba kao i adamu traorea iz wolvesa :wacko:

 

inzaghi izjavio da je lukaku key player za inter sledece sezone, tako da nema nista od njega. kane je vidjen u cityju, haaland po svemu sudeci ostaje u dortmundu (ceka prelazak u real one tamo sezone...), tako da jedva da je ostao neko od bas kvalitetnih igraca na trzistu. sancho je igrac kojeg bi ja pojurio i rotirao wernera i havertza kao napadace uz pulisica/sancha i jos jednog igraca na krilima.

zainteresovani smo i za lacroixa, stopera wolfsburga. prvi put cujem za njega, valjda je dobar.

 

roman kaze da imamo 200 miliona eura na raspolaganju za igrace. jos kad se na to doda da moramo prodati igrace tipa tomori, alonso i/ili emerson, zappacosta, ziyech/cho, abraham, barkley, rlc, batshuayi, bakayoko....znaci bice tu mnogo vise para. 

 

da se ja pitam isao bih po varane/laportea, sancho i tchouameni/aouar ili neki treci veznjak tipa barella.

 

sterling, rodri, laporte navodno svi zele napustiti city..

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
  • Hamlet Strašni unlocked and pinned this topic
Quote

- Dortmund have ruled out a sale for Haaland, despite Chelsea having made efforts to improve relations with Raiola

- Dortmund are prepared to sell Sancho but he is favoring a move to Man United

- Tuchel would love to work with Kane but Spurs won't sell to Chelsea 

- Lukaku won't come cheap but is more realistic than Haaland and Kane. Will take some convincing as he is happy in Serie A, where he feels more appreciated than in the Premier League. The club will also have to make Lukaku their highest-paid player (more than Kante) and the club record buy to get him

- Another option could be Lautaro Martinez but his profile might be deemed too similar to Werner's

- Club also thinking of getting Hakimi, having scouted him heavily through his time as a youth player at Real Madrid and loan at Dortmund. He has been discussed extensively by the board, scouting department and Tuchel

- Tuchel also keen to get a CB. Sule and Lacroix have been mentioned. Other options include Pau Torres and Kounde

- Tuchel also an admirer of Rice and has been discussing him with staff members. West Ham don't want to sell, would take a big bid to convince them

- Club could spring a surprise in goal. There is some truth to the Donnarumma links but would depend on finding a buyer for Kepa. Even a loan will be challenging due to Kepa's wages

- Club will listen to bids for Barkley, Emerson, Bakayoko, Drinkwater, Zappacosta, Batshuayi and Zouma. But Zouma's situation depends on what happens with the other CBs at the club (Rudiger's and Christensen's new contract) and/or the ability to get one of Tuchel's choices

- Dortmund view CHO as a possible replacement for Sancho but no indication as yet that he wants to leave

- Five returning loanees will be looked at in pre-season, including Gallagher

- Turning to Guehi, Ampadu or Sarr would remove the need to buy another CB

- Loftus-Cheek looks set for another loan move

- Gilmour will have a choice to make over whether he goes out on loan to get more first team football, which could have an impact on Lewis Bate

- Livramento worried about his chances of making a breakthrough due to the competition ahead of him, which could be made worse if someone like Hakimi arrive

- PAOK trying to negotiate a permanent transfer for Baba Rahman following a positive loan

 

Link to comment

Navodno ( izvor je jedan izuzetno pouzdan tviteraš insajder ) Alex Kral je dogovorio uslove sa WHU. U pitanju je mladi Čeh koji nastupa/je nastupao za Spartak iz Moskve i po svemu što sam uspeo da vidim i iskopam je Declan Rice za siromašne.  On se čak već neko vreme spominje kao potencijalna zamena za Rice-a.

Ne bih da prejudiciram, ali meni ovo govori da će Rice biti prodat onom ko ponudi najviše. 

Link to comment
20 hours ago, 189- said:

izgleda da ce milan aktivirati klauzulu i otkupiti tomorija za valjda 28 miliona eura. citajuci italijane stekao sam utisak da im je najbolji defanzivac otkad je zaigrao :dry:

 

Nije bas najbolji defanzivac, ali dosta se dobro pokazao, brz je i jak, onako narodski ne jbe zivu silu. Ima neke decje bolesti oko pozicioniranja, neretko ne zna gde je lopta, ali sve se to da ispeglati. S obzirom na godine i na konkurenciju u timu, odlicna akvizicija, pogotovo sto ce za 3-4 godine da se pojavi neki premijerligas i da pljune 100ak miliona za njega, jer je Englez i defanzivac, a pametniji je od komada bukve.

 

Celzi je jedan od retkih timova sa kesom u ovom prelaznom roku, iznenadilo bi me da ne dovedu bar neko zvucnije ime. Pusti ti to Inzagiju se svidja Lukaku, Inter mora da proda nesto, a nema puno kupaca sa parama, Celzi mora da identifikuje sta im je najkriticnije i tu da nagaze svom silom. Nije kao da im treba full remont.

 

Btw, Kepa je verovatno trenutno najgori ugovor u evropskom fudbalu. Donaruma bi vam bio odlican, verovatno brzo istisnuo Mendija iz postave, ali furati tri preskupa golmana na platnom spisku, mislim da ni Roman nije toliko lud.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...