Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

Hoće tako i moja žena da se razvede, ceni da bi se odmah resetovala na supple lepotinju kakva je bila pre 20 godina.

 

Ali džabe :cry: 

Link to comment

Pa dobro™, hoće čovek da igra, šta tu ima loše...

 

In other news, Konate praktično potvrđen u LFC dočim Kabak raus - nisu iskoristili loan+sign opciju od 18 miliona.

 

Nije mi se sviđao turski Lovren, ali nekako mi je žao da ga tako nekulturno odjebu. Šta li tek misli onaj mučeni Ben Davies koji još terena video nije, a kad će ne znamo.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Francuski Van Dijk, štadti kažem. Hashtag hype train :yawn2:

 

Eno izlaze tekstovi koji objašnjavaju da uopšte nije sklon povredama kao što se priča, nije imao tri puta istu povredu u jednoj sezoni nego tri skroz različite povrede koje su u stvari posledica jedne te iste underlying povrede... koju je posle operisao, tako da je sve u redu... osim što mu se jednom vratila... ali evo, poslednja tri meseca je skroz zdrav! 

  • Haha 3
Link to comment

Meni su nade/strepnje kad je Konate u pitanju savršeno izbalansirane, prelomiće izbor broja.

 

Ako uzme peticu, biće sve OK... ali ako uzme nešto debilno tipa 26, piši propalo

Link to comment
11 hours ago, Weenie Pooh said:

Meni su nade/strepnje kad je Konate u pitanju savršeno izbalansirane, prelomiće izbor broja.

 

Ako uzme peticu, biće sve OK... ali ako uzme nešto debilno tipa 26, piši propalo

Igrao je isto minuta ove sezone kao Matip :isuse: Izgleda da smo se specijalizovali za mačke u džaku iz Lajpciga. Neka bude ta petica.

Link to comment
43 minutes ago, John Coltrane said:

Jel imate nešto zvanično za njega?

 

Zvanično nema ništa, neće verovatno ni biti pre juna, ali trigerovali su klauzulu od 40 miliona. U Lajpcigu su rekli da očekuju da potpiše za Liverpul.

Edited by Weenie Pooh
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...