Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

41 minutes ago, Weenie Pooh said:

Ceniš da ih nije dovoljno nakupio od kako je otišao?

 

Ali ne, podržavam, samo dovedite ponovo Ronalda. Može da uzme Kavaniju sedmicu, a Kavani da uzme Martialu devetku, a Martial da se opaše ekplozivom... 

 

Ma naaaaravno.


Samo tako si opisao  kao da opisuješ Suarezov povratak na Enfild gde je osvojio ukupno 1 trofej.

Link to comment

Ne znam kakve veze imaju trofeji sa činjenicom da je grad Mančester 1 rupčaga kao takva, u poređenju sa prestonicom ili inače :fantom: 

 

@Bustin javi se, nemoj stalno sam da kanališem tvoj prezir ka provinciji...

  • +1 2
Link to comment

ja ne znam kakve veze ima junajted sa gradom mančesterom, u gradu mančesteru postoji samo jedan prvoligaš :fantom:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
53 minutes ago, John Coltrane said:

 

Ma naaaaravno.


Samo tako si opisao  kao da opisuješ Suarezov povratak na Enfild gde je osvojio ukupno 1 trofej.

 

 

Ne daj se provocirati, nego kad smo već kod "rupčaga", odgovori mi na pitanje, jer znaš zašto se aerodrom u Liverpulu zove Dzon Lenon?

Link to comment
6 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Ne daj se provocirati, nego kad smo već kod "rupčaga", odgovori mi na pitanje, jer znaš zašto se aerodrom u Liverpulu zove Dzon Lenon?


De znam.

Link to comment

I ja sam do pre 2 godine mislio da je Manchester duboka provincija. A onda upoznah engleze koji žive na pola puta između Manchestera i Liverpoola i rekose mi da je Manchester prilično bogougodno mesto na život i da se poslednju deceniju prilično modernizovao i da ima svega što i u Londonu npr jer ceo taj Greater Manchester je postao skoro pa jedan grad od 3.4 miliona stanovnika. Naravno da bilo koji igrač utd-a ili sitija ne živi u garsonjeri i to im je najmanja briga ali mesta za shopping, žurke, i svega ostalog ima poprilično. Čak mislim da sam vidjao po instagramu igrače Liverpulskih timova po partijima u Manchesteru.

Link to comment
Just now, Bogotac said:

Lukaku ce pre u Barnli nego da se vraca u Celzi ili Junajted,zadnja izjava mu je da ne zeli nazad u Englesku.

 

Inter nam (navodno) i dalje duguje 70 milki od transfera, tako da će ići gde mu narede...   

Link to comment
42 minutes ago, Jeremija said:

 

Inter nam (navodno) i dalje duguje 70 milki od transfera, tako da će ići gde mu narede...   

uzeli su pozajmicu od 250 miliona da bi sanirali dugove medju kojima spada i taj

Link to comment

Nema sanse da duguju toliko, kada je Lukaku kupljen prodat je Ikardi, novca je bilo. Mozda duguju neki deo, ali sigurno manje. Duguju Real Madridu za Hakimija nekih 25miliona, bilo je prica da bi Real uzeo Lukakua za neke sitnije novce uz prebijanje tog duga.

Link to comment
6 hours ago, 189- said:

nama desperately treba jedan golgeter a posto su lewandowski, haaland, mbappe, kane 99 do 100% neralni, ostaje lukaku (90% nerealno) i ronaldo. ovaj poslednji je najrealniji, sto je neverovatno ali...pod jedan on bi pre otisao u united i ako njima ne treba napadac, pod dva sigurno ne bi pristao da vrlo verovatno pola ili bar neki deo sezone presedi na klupi.

 

Ronaldo je gotov igrac, vise gusi ekipu nego sto doprinosi, igra isto kao sto je igrao pre deset godina, a fizikalije nisu visu tu. Ego zato jeste, jedno sedam puta veci. Nedovambog da dodje.

 

Jel mislis da bi Celziju bolje legao sidras ili vizljasti trkac i dribler?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...