Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

aj da ti odgovorim kao da si ozbiljan: jasno je, majku mu, to je slikano kad je dao onaj gol za titulu 2012... ali stvarno ga nikad u životu ne bih prepoznao na ovoj slici. tako da vama mnogobrojnim navijačima sitija svaka čas' što prepoznajete bitne momente iz prebogate novije istorije svoga kluba, ali opet ostaje da ste u mural pretvorili Aguerovu sliku koja baš ne liči na Aguera, jbg...

Link to comment
5 hours ago, čekmeže said:

Opet se zajebavaš, jel da?

 

uh ala ste osetljivi. cim neko ukaze da vas guraju odmah bar tri starne ispisane. onaj ponisten gol wba je sramota, pa mozes mi pokazati sto puta taj gol iz hiljadu razlicitog kadra. iste stvari zbog kojih prozivate united se desava vama ali to nije isto naravno.

da i ne pricamo sta se nama desavalo u poslednjih par nedelje i kakvo smo sudjenje imali. cak i u bezveznom finalu kupa.

 

ali ajde, vreme je za slavlje, ipak ste usli u ls uprkos svim povredama sto ste imali. nevidjeni podvig.

Link to comment

to je iz kategorije prema svecu i tropar, što bi copi reko. kad smo mi prošle godine igrali bez odbrane drugo mesto nam bilo veliki neuspeh jbg :sleep:

 

@Pantelija jr

odgovoraj bez brige, argumenti su ozbiljni i kad ja nisam :fantom:

 

pretvorili smo u mural aguerovu sliku koja je ubedljivo most iconic. makes sense ako pitaš mene, pa neka aguero na njoj i liči na aguera iz 2012.

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Da... ok, ako ti tako kažeš. A isto ste možda mogli nać neku even moster iconic, a da se vidi da je to on, ali dobro... nije kao da je stvarno važno

Link to comment
5 hours ago, copkillah said:

 

Baš lepo što si načeo tu temu, što se Rodžersara usrao i pobegao iz Škotske kad je video da tamo dolazi trenerski početnik koji će da ga oduči od fudbala :hail:

 

 

Pa Rodgers zna da ako ga iko može zajebati za titulu, to je Stevie G.

 

Ne diraj mi u Ruksu. Grozan vikend je za njim - Kun se oprostio, Schmeichel prodao Brendana, a da ne spominjem kako Lincoln ubi Sunderlanda k'o JW Booth Lincolna.

  • +1 1
Link to comment

 

9 hours ago, Pokojni Ruxin said:

to je iz kategorije prema svecu i tropar, što bi copi reko. kad smo mi prošle godine igrali bez odbrane drugo mesto nam bilo veliki neuspeh jbg :sleep:

 

Kakvo bismo hiperbolisanje čuli tek da su umesto jednog igrača odbrane bila povređena dvojica :lol:

 

Link to comment

laporte, stones, mendy i zinchenko su svi propustili značajne delove sezone. stones posebno je vukao povrede praktično celu sezonu. sezonu u koju smo usli sa 3 seniorska štopera pošto pep ne voli da gomila igrače kao neki, tako da je najveći deo sezone bio dostupan samo otamendi.

Link to comment

Games missed by LFC players in all competitions through injury 2020/21:

Diogo Jota – 21
Virgil Van Dijk - 45
Joe Gomez – 39
Joel Matip – 27
Jordan Henderson – 17
James Milner - 13
Naby Keita - 23
Alex Oxlade-Chamberlain – 20
Fabinho – 11
Thiago – 21

Link to comment

Uz svo poštovanje možda je vreme da se otvori jedan sveti topik malo niže gde će biti tema pool VS city i da se nastavi tamo, polako počinje da smrdi na prtzn zvzda ovde.

  • +1 3
Link to comment
21 minutes ago, Pokojni Ruxin said:

laporte, stones, mendy i zinchenko su svi propustili značajne delove sezone. stones posebno je vukao povrede praktično celu sezonu. sezonu u koju smo usli sa 3 seniorska štopera pošto pep ne voli da gomila igrače kao neki, tako da je najveći deo sezone bio dostupan samo otamendi.

 

Zinčenko kažeš, starter na celih 16 utakmica (od 20 odigranih) u PL ove sezone, vidi se kolika je razlika i koliko je nedostajao prethodne kada je bio starter na 13 od 19. 

 

I Stouns se naigrao ove sezone, mislim okej, odigrao je više od pola utakmica u PL, računa se i to.

 

Link to comment

lol, oprostite sto sam sporio najvecu krizu sa povredama u istoriji fudbala :lolol:

 

copi se pravi lud i bezobrazan pa spori važnost čak i stonesa u ovogodišnjem sitiju (a može i da proveri koliko je zini igrao u lš), a zlurad suze roni dok iskusno sabira SVA takmičenja ne bi li ova 1 prava sporcka tragedija izgleda što tragičnije. e pa ja nemam nikakve tabele pri ruci, ali mogu da vam kažem da smo prošle godine uglavnom igrali sa 1 seniorskim stoperom, bez levog beka i da je sane (u tom trenutku naš mane) bio out celu sezonu. i imali smo jako lošu sezonu te završili rutinski drugi. 

Link to comment

Izgleda da si se previše uznemirio i uživeo u svoju ulogu, možda je bolje da te malo ostavimo na miru do finala LŠ, ko zna šta nas tada čeka, trebaće ti živci... Srećno vam bilo i neka pobedi fudbal!

 

 

Link to comment
14 minutes ago, copkillah said:

Izgleda da si se previše uznemirio i uživeo u svoju ulogu, možda je bolje da te malo ostavimo na miru do finala LŠ, ko zna šta nas tada čeka, trebaće ti živci... Srećno vam bilo i neka pobedi fudbal!

 

 

 

A s obzirom na učesnike teško da tu fudbal može pobediti.....:fantom:

  • Haha 1
Link to comment
8 minutes ago, Jean-Luc Picard said:

 

A s obzirom na učesnike teško da tu fudbal može pobediti.....:fantom:

 

Dobro, retko kad u finalu bude lep fudbal, ali možemo da se nadamo

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...