Jump to content
IGNORED

Premier League 2020-21


ArleKino

Recommended Posts

inter valjda prodaje hakimija za dobre pare pa nema potrebe prodavati lukakua ili nekoga drugog.

 

kepa jedino ima sansu da ode na pozajmicu ali i to ce biti nategnuto. ja bih ga ostavio za drugog golmana ako ga ne mozemo prodati.

Link to comment

Kakva glupost ako kupe Donarumu pored Mendija! Neka uzmu nekog dobrog mladog prospekta ili Martineza (mada verujem da bi on radije bio prvi golman u “manjem” klubu, nego da greje klupu 50% sezone).

  • +1 1
Link to comment

Mendi ima 29 godina, jeste on dobar sad, ali Donaruma ce da traje jos deceniju. Dobra je prilika da ga se uzme ko ima para, ali naravno Celziju ne gori, a i Kepa smeta.

 

Nego, prelaskom Ancelotija u Real su ostali razocarani i navijaci Evertona i navijaci Reala :lolol: 

 

Steta, nadao sam se jos boljem Evertonu sledece sezone, mislim da im ovo 10to mesto nije pravo merilo.

Link to comment

Стварно не знам шта да мислим о овоме. Очекивао сам ипак бољи учинак од овосезонског, поготово након онаквог старта сезоне. Немам појма шта би Реалу да враћа Карла сад, с друге стране. Ај можда доведемо Едија Хауа кад му је већ пропао дил са Селтиком.

Link to comment
1 hour ago, Jean-Luc Picard said:

Moyes još nije potpisao sa WHU...just saying. :dry:

 

A dobro, neće on nikuda, Ole je ipak siguran sa dva druga mjesta.

Link to comment
3 hours ago, ArleKino said:

Prevara Carlo se vratio u Real jer ništa te ne može preporučiti za Santiago Bernabeu kao deseto mjesto u Premiershipu. :blink: 

 

Barca i Real imaju bivše trenere Evertona na klupi, @Cane Vukic Prebranac kadar nevera.

 

Presek Venovog dijagrama trenera koji su trenirali Real i završavali kao 10. u PL: Pelegrini, Benites, Ančeloti. Neka se spremi Dajš :Jova:

  • Haha 2
Link to comment
37 minutes ago, Lancia said:

Onana i nije bas neki izbor za golmana Arsenala. Cudo nisu uzeli Donarumu.

 

 

Sarkazam? Donarumiša sve trči u Arsenal...

 

 

Glavni razlog što je Arsenal zainteresovan za Onanu je cena koja je (posle kazne) smešno niska.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...