Jump to content
IGNORED

Školska godina i obrazovanje pod koronom


renne

Деца у школу од 1.9  

105 members have voted

  1. 1. Деца у школу од 1.9

    • Имам школско дете и не бих га послао у школу
      19
    • Имам школско дете и послао бих га у школу
      38
    • Немам школско дете, да имам послао бих га у школу
      25
    • Немам школско дете, да имам не бих га послао у школу
      23


Recommended Posts

Znali bi kad bi hteli da pokušaju.

Nije nesposoban čovek, ali nekad mu dođe da isteruje svoju volju i nema šanse da odustane, raspravljali se već. Čak ni u ovoj situacije gde je svako okupljanje rizično.

Drži se priče da se mere ne krše, jer je NV u sali za fizičko, pa kao ima dovoljno prostora, mada onda veći deo i ne čuješ. A OV su u 2 učionice i tu se prave takve rotacije da bih zvučala kao trener odbojkaškog tima kad bih objašnjavala kako to izgleda. Što prosto kad može komplikovano...

 

Link to comment

Direktori obozvaju NV,  valjda ih u zivotu niko ne sljivi pa vole da se ispricaju.  I pojedine kolege vole da se javljaju za rec,  koja se pretvori u poduzi monolog 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, Sandradjer said:

Direktori obozvaju NV,  valjda ih u zivotu niko ne sljivi pa vole da se ispricaju.  I pojedine kolege vole da se javljaju za rec,  koja se pretvori u poduzi monolog 

Kod nas isto kreće to ful. Uzbuđenje na vrhuncu, ludlo.

Link to comment
48 minutes ago, Sandradjer said:

Direktori obozvaju NV,  valjda ih u zivotu niko ne sljivi pa vole da se ispricaju.  I pojedine kolege vole da se javljaju za rec,  koja se pretvori u poduzi monolog 

Ovaj naš je propustio veća na polugodištu zbog korone, bio u bolnici, na kiseoniku, imao srčanih problema. Ali evo ga opet, ne odustaje od tih okupljanja. Možda nas se poželeo :unsure:

A veliki smo kolektiv, ima nas oko 100. Sreća pa je dosta ljudi vakcinisano, bar ovi iz moje smene koje sam sretala.

Za NV nam pošalje sav materijal mejlom, da se pripremimo :happy: Ali sednica mora da bude u školi i tačka.

Ti sa monolozima su mi gori od direktora, njima te sednice dođu valjda nešto kao izlazak :isuse:

 

Link to comment
11 minutes ago, Lena said:

Ovaj naš je propustio veća na polugodištu zbog korone, bio u bolnici, na kiseoniku, imao srčanih problema. Ali evo ga opet, ne odustaje od tih okupljanja. Možda nas se poželeo :unsure:

A veliki smo kolektiv, ima nas oko 100. Sreća pa je dosta ljudi vakcinisano, bar ovi iz moje smene koje sam sretala.

Za NV nam pošalje sav materijal mejlom, da se pripremimo :happy: Ali sednica mora da bude u školi i tačka.

Ti sa monolozima su mi gori od direktora, njima te sednice dođu valjda nešto kao izlazak :isuse:

 

Cim podignu ruku,  ja uzimam mobilni :D

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

a sledece nedelje pregledanje i odlaganje svega, jer pregledanje. vazno je da se zna neki red.

sent from bubamoto
 

Ako me potkace za pregledanje probe ubicu se :frust:

Link to comment
2 minutes ago, Sandradjer said:

Probni iz svih predmeta? 

Srpski, matematika i kombinovani test.

Kod nas je direktor rekao da će testove pregledati predmetni nastavnici, eventualno da podele u okviru veća. Mislim da neće zvati ljude iz drugih škola za pregledanje probnog.

Ja sam dežurna sutra na kombinovanom.

  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...