Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

zeka je plodio?

2x ass

Dva kornera.

 

I opet se očajno kretao, ali prekidi ga izvadili.

 

Možda bude nešto kao Zoran Tošić u drugom mandatu.

Link to comment

Uključio Zvezdu nisam ni znao da gube. Gledao 1min poslednji i 2min nadoknade u prvom poluvremenu. Čovek nije svirao 3 blatantna faula za ta 3min. Stvarno je debil onaj ko može da gleda našu ligu, žalim. 

Link to comment

Dobro neka sam debil sto gledam partizan, nemam nista protiv. Ali stara je to navika 30ak godina vec, tesko da ce me neki  vucic i njegov klub  i njegovo takmicenje od toga odvici

  • +1 2
Link to comment

Gledao sam i ja. Doduše od nekog 35.minuta pa do trećeg gola. Igramo stvarno dobro, podrška Stanojeviću... Međutim ne mogu od ove propasti od našeg fudbala da se naviknem da gledam redovno jer nema draži, sve je unapred rešeno.

  • +1 1
Link to comment

ja nisam gledao, ali samo iz razloga što nisam bio kući :)

 

jbg, ne mogu drugačije, nisam u fazi kada bi mogao da ignorišem činjenicu da igra Partizan, bez da lažem sebe

  • +1 2
Link to comment

pogledao sam danas snimak meča sa Surdulaja utd. dobro, ne baš svih 90 minuta, ali sasvim dovoljno.

 

osnovni utisak je rutina. naprosto smo ih otresli, onako kako bi Partizan i trebao da otresa ovakve protivnike (što je 80% ove nadrealno glomazne lige). osnovna razlika u odnosu na Javor, što sam takođe gledao, jeste teren. mi smo na obe utakmice igrali isto, ali je više muke sa Javorom došlo kao posledica jezivog terena. naprosto, ono što smo protiv Surdulaje radili konstantno i lagano, tamo nije bilo moguće, odnosno bilo je moguće uz muke Tantalove i sa mnogo više strpeljenja, ponavljanja i enegretske potrošnje nego na našem terenu.

 

ono što mi je naročito zapalo za oko su naši Crnogorci. Partizanovci do koske, u najboljem i najlepšem smislu te reči. zaista osećaju klub ako svoj, a i mi njih kao naše rođene. Vujačić je proslavio gol kao da ga je metnuo Čelziju u polufinalu LE. videlo se koliko mu znači i baš je bilo lepo. o bratu Šćeki ne bih ni da trošim reči, a poneo je i kapitensku traku u delu tekme, više nego zasluženo.

 

Lazar se vraća u život, iako još nema snage za celu tekmu. asistencija za treći gol, čista poezija. bilo je još nekoliko vrhunskih dodavanja, na nivou top Evropskih liga. on kad bi došao blizu ful forme bio bi najbolji igrač domaće lige, bez konkurencije. utisak bi bio potpun da je realizovao i onu šansu u kojoj se našao.

 

igra se brzo, direktno, lagano se probija bunker, po oba boka i kroz sredinu, iz prekida smo opasniji nego ranije. nema panike, kontroliše se tekma od početka do kraja, nisam video amaterske greške i gomilu nesuvislih poteza. ovako neki utisak sa strane jeste da je u ekupi extra atmosfera, igrači nasmejani, raduju se golovima, čini se da je i odnos sa trenerom na visokom nivou. što se odbrane tiče nema su mnogo šta reći, protivnik je došao po nulu, a još je i dobro prošao s obzirom da je mogao da dobije još par komada da nismo spustili ritam pred kraj.

 

sve to bez Zdjelara i malog Fiće, koji se valjda vraća uskoro.

  • +1 4
Link to comment

Ted otprilike rekao sve.

Stanoje batalio ortake, naslonio se na Savin temelj i sve jako ubrzao da igraju na prvu, što linglong boranija teško prati.

Fina energija, prijatno sam iznenađen. Čekamo klince, Jovića i Džonija prve, da žurka počne.

Sent from fav toy

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...