Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

ah da, igramo u 13

 

uvek nezgodni Javor.....sa uvek nezgodnim Oditom (ako je još tamo)

 

Stojković – Banjak, S. Marković, Vujačić, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Asano, Natho, Jović, Holender

 

Sume ne igra, navodno pregovara o odlasku u MLS, čemu nikako ne bi doprinelo potencijalo obogaljenje na zaleđenoj njivi

Edited by Ted
Link to comment

Solidno poluvreme - nekoliko lepih šansi, prečka, gol, dobre akcije i mali pad pred kraj.

Odlična uigrana akcija za gol posle prekida... ili što bi komentator Arene rekao "Partizan imao malo sreće".

Link to comment

dobro prvo poluvreme. teren je zaista bio očajan, što se najbolje vidi kod pokušaja davanja pasa po zemlji, kada lopta odskače nenormalno, ima suludu putanju, nekad kao da naleće na federe koji je bacaju u vazduh. sve u svemu, ni Siti i PSG po ovakvom terenu ne bi mogli da pruže baš neki spektakl od igre.

 

ali odbro, to je stara priča o terenima koji nisu naklonjeni onome ko bi da igra fudbal. paradigmatično za Srbiju, uslovi su takvi da pogoduju onome ko nešto neće ili ne zna, a ne onome ko bi po pravilima. kako svuda, tako i u fudbalu.

 

pod ovim okolnostima sasvim zadovoljavajuća partija, u prvih pola sata zapravo odlična. i pod takvim okolnostima za igru mogli smo i trebali da ovaj period okončamo barem sa još jednim golom u plusu i da im ubijemo svaku nadu.

 

u drugom poluvremenu smo malo izgubili inicijativu, ali nismo glavu ili igru. osim jednom, kada je Stojke spasao, nije tu bilo nekih strašnih kikseva odbrane ili duvanja promaje, raspada sistema i slično.

 

 

Link to comment

sad kad vrhovni komandant ulozi milijardu evra u stadione u vranju, zajecaru, kraljevu, leskovcu i loznici bice i dobrih terena. doduse u srpskoj ligi.

Edited by Nikodije
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

dobro prvo poluvreme. teren je zaista bio očajan, što se najbolje vidi kod pokušaja davanja pasa po zemlji, kada lopta odskače nenormalno, ima suludu putanju, nekad kao da naleće na federe koji je bacaju u vazduh. sve u svemu, ni Siti i PSG po ovakvom terenu ne bi mogli da pruže baš neki spektakl od igre.

 

ali odbro, to je stara priča o terenima koji nisu naklonjeni onome ko bi da igra fudbal. paradigmatično za Srbiju, uslovi su takvi da pogoduju onome ko nešto neće ili ne zna, a ne onome ko bi po pravilima. kako svuda, tako i u fudbalu.

 

pod ovim okolnostima sasvim zadovoljavajuća partija, u prvih pola sata zapravo odlična. i pod takvim okolnostima za igru mogli smo i trebali da ovaj period okončamo barem sa još jednim golom u plusu i da im ubijemo svaku nadu.

 

u drugom poluvremenu smo malo izgubili inicijativu, ali nismo glavu ili igru. osim jednom, kada je Stojke spasao, nije tu bilo nekih strašnih kikseva odbrane ili duvanja promaje, raspada sistema i slično.

 

 

o bože gospode, pa ti si ovo gledao

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Ted said:

koja je razlika između 2 i 4 mesta, ako sve to vodi ka Lepoj Breni.....osim ako ne stratruješ u Brenu kasnije ili preskačeš neko uvodno kolo

 

 

nema razlike, idu svi djuture od drugog kola kvalifikacija kupa lilijane ronketi.

Link to comment
13 hours ago, twisted said:

o bože gospode, pa ti si ovo gledao

radim od kuće i telefon mi zvrnda skoro neprestano do 1, do tada stižu mejlovi, cimanja i ostalo, manje više sve se dešava između 8 ujutru pa do 1, posle toga je uglavnom mirno, a to što imam mogu da radim kad hoću (a obično radim noću jer mi to najviše odgovara, tad sam najpametniji i najbrži, ja sam od onih što im iq i sposobnost za rad raste kako dan odmiče, ujutru sam moron, popodne stručnjak, noću genije :D)......tako da mi se fino otvorilo od odgledam veći deo tekme :)

Edited by Ted
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...