Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Bravo momci, bravo.

Pravo je uživanje gledati ova rutiniranja pod komandom pukovnika Stanojevica (jedan je general). Granitna odbrana, leprsav napad i iskazana briga za mentalno zdravlje navijača koji nakon dužeg vremena mogu posmatrati ligaške duele bez flaše rakije ili kutije bensedina pored sebe.

  • +1 3
Link to comment

ja se sećem derbija negde u srednjoj školi, da li je bila 96, 97 ili 98 kad smo na našem stadionu dobili cigane sa 3:0 na današnji dan i pevali im pola utakmice: ci ga ni ma srećan osmi mart,.... 

 

pred kraj utakmice i sneg provejao, a ceo jug peva. više i ne misliš na neopravdane časove s kojih si pobegao i šta će ti reći kući. crno belo pod kožom. kakvo sećanje

  • +1 3
Link to comment
14 minutes ago, twisted said:

ja se sećem derbija negde u srednjoj školi, da li je bila 96, 97 ili 98 kad smo na našem stadionu dobili cigane sa 3:0 na današnji dan i pevali im pola utakmice: ci ga ni ma srećan osmi mart,.... 

 

pred kraj utakmice i sneg provejao, a ceo jug peva. više i ne misliš na neopravdane časove s kojih si pobegao i šta će ti reći kući. crno belo pod kožom. kakvo sećanje

Pa dobro i treba da im se peva jer je "Crvena Zvezda" ženski rod. Samo ovo cigani po meni nije ok..

A oni nama da pevaju 22.decembra na dan armije. :fantom:

Link to comment

kakvo kršenje zakona, ustava i sve redom. vuletić da je pametan pa da ih tuži. ali se plaši jer na snimku nevolja upravo izjavio da treba da mu donese novac

Link to comment

Gaženje Rada baš i nije neko postignuće, ali ono nakantavanje Vojvodine delovalo je prilično dobro, uz izuzetnu kontrolu dinamike utakmice: kad nam treba ubrzamo na prvu i dubok presing; kad nam treba razvodnimo i čekamo kontre; reklo bi se da ih je Stanoje prilično opismenio. 

 

Najbolja stvar liga bez briga je proleće lišeno rezultatskog pritiska, omogućava nam da testiramo klince i razmestimo tim za evropske kvalifikacije. Što se mene tiče, Jović je pun pogodak, verovatno i Džoni, sačekaćemo ga koliko treba. U svakom slučaju koristimo proleće na dobar način i ne gubimo vreme. Meni dosta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...