Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

7 minutes ago, harper said:

 

Ima klip i o ovoj utakmici koji sam upravo pogledao. Dobar vam ovaj rezervni napadacki trio koji u Indjiji igra golmana i oba stopera.:D

 

On 15.2.2021. at 22:56, Redoran said:

Prvo sledeće preskakanje tarabe, u bilo kom smeru, donosi 60 dana odmora od Sporta.

:fantom:

 

Link to comment

Jeste li vi videli golove sa utakmice? Mi cesto golo neznanje proglasimo za namestaljku jer ziv covek ne veruje da neko moze biti toliko glup i smotan ali moram skromno da se slozim sa cijenjenim gospodinom Zeksom da onako nesto nisam nikada video. Naime, nisam gledao onaj makedonski masterpiece Dzarovskog kada je jednu utakmicu namestio na 88:0 a drugu na 134:1. Ljudi su bukvalno sami sebi dali pet golova, (sesti je metnuo Asano iz odlicne akcije) a mogli su jos pet da su se vasi napadaci bolje pokazali. Ne secam se kada sam poslednji put video ekipu koja je u zadnjoj lniji napravila toliko katastrofalnih gresaka. Bio im los dan, sta li?

Link to comment

Moguće da je tako kako kažeš, ne znam. Ne bavim se time odavno, ni kod nas ni kod vas. Umara me.

 

Žex inače napada Stanojevića od kad je ovaj došao, pa je i ovo u tom duhu. Da li zaista ima nečija leđa da iz nekog razloga radi sve to ili je sve samo iz nekog razloga predstava za javnost, ne znam. I ne sumnjam da i te kako ima informacije o nekim stvarima, a da li je baš sve kako kaže, verovatno ne. Nevezano za ovo danas, već generalno.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment

nisam gledao protiv inđije, imao sam druga posla. u celom srbijanskom prvenstvu imaju dve utakmice koje zavređuju ikakvu pažnju, ovo ostalo je plač majke božije

 

nema tu ni f od fudbala. da se liga skrati za 2/3 i dalje bi kvalitet bio drugorazredni, nema tu leba odavno

Link to comment

pršti jer ih neurastenik naloži, nego voša je u down fazi, danas su na jedvite jade preskočili napredak kome je drama da ostanu u ligi

utegao ih đumi, biće zaanimljivi za ispratiti ih ovog proleća

Link to comment
8 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

nisam gledao protiv inđije, imao sam druga posla. u celom srbijanskom prvenstvu imaju dve utakmice koje zavređuju ikakvu pažnju, ovo ostalo je plač majke božije

 

nema tu ni f od fudbala. da se liga skrati za 2/3 i dalje bi kvalitet bio drugorazredni, nema tu leba odavno

 

Evo ti dajdzest da se malo zabavis pred spavanje.

 

Link to comment

inđija je realno u rangu trećeligaša. svi domaći klubovi dok bunker drži liče na askoli iz doba katanaća, a kad ih se načne na vreme samo je pitanje da li će da prime 3-4-6-10 golova to samo zavisi od inspiracije blizanačkih napadača

 

drugo, stanoja je utegao ovo koliko se može

 

treće, viđali su se ovakvi kiksevi po srpskim livadama(braće tončev npr)

al tu zaboravnost ću pripisati godinama

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, harper said:

Jeste li vi videli golove sa utakmice? Mi cesto golo neznanje proglasimo za namestaljku jer ziv covek ne veruje da neko moze biti toliko glup i smotan ali moram skromno da se slozim sa cijenjenim gospodinom Zeksom da onako nesto nisam nikada video. Naime, nisam gledao onaj makedonski masterpiece Dzarovskog kada je jednu utakmicu namestio na 88:0 a drugu na 134:1. Ljudi su bukvalno sami sebi dali pet golova, (sesti je metnuo Asano iz odlicne akcije) a mogli su jos pet da su se vasi napadaci bolje pokazali. Ne secam se kada sam poslednji put video ekipu koja je u zadnjoj lniji napravila toliko katastrofalnih gresaka. Bio im los dan, sta li?

 videlo se na utakmici vašoj protiv istog protivnika prethodne sezone (valjda je isti protivnik ne sećam se tačno), onaj čudesni preokret u poslednih 90 sekundi utakmice (penal van 16 plus montipajtonovska reakcija golmana). bila je i ona tekma sa ofk, kad ste čudesno vozdigli u drugom poluvemenu i zabili 5 ili 6 komada.

 

elem, problem sa ovakvim i sličnim utakmicama, a ima ih, jeste u tome što se nikada nikakav postupak ne pokreće, nikada se ništa ne dokazuje kako bi trebalo, i sve ostaje na utiscima i interpretacijama događaja. zapravo, kao da neko želi da se mi ovako glođemo ovde međusobno, dok mašina radi bez problema. eto tako izgleda.

 

ja mogu da se složim da je čudno da eipa koja izvuče bod protiv ekipe jačine Zvezde, ovako potone protiv Partizana (doduše i u prvom delu sezone smo ih oprali). pojma nemam dal su bili kompletni ili osakaćeni, ali ni to ne menja mnogo na stvari.

 

takođe, svima je jasno da ovde kvaliteta nema, ne za 20, nego za 12 timova, u superligi. pa ovakvi rezultati ne bi trebalo da budu iznenađenje. zapravo je veće iznenađenje kada večiti protiv ovakvih izgube bodove, nego kada ih operu lagano.

 

Edited by Ted
Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

 videlo se na utakmici vašoj protiv istog protivnika prethodne sezone (valjda je isti protivnik ne sećam se tačno), onaj čudesni preokret u poslednih 90 sekundi utakmice (penal van 16 plus montipajtonovska reakcija golmana). bila je i ona tekma sa ofk, kad ste čudesno vozdigli u drugom poluvemenu i zabili 5 ili 6 komada.

 

elem, problem sa ovakvim i sličnim utakmicama, a ima ih, jeste u tome što se nikada nikakav postupak ne pokreće, nikada se ništa ne dokazuje kako bi trebalo, i sve ostaje na utiscima i interpretacijama događaja. zapravo, kao da neko želi da se mi ovako glođemo ovde međusobno, dok mašina radi bez problema. eto tako izgleda.

 

ja mogu da se složim da je čudno da eipa koja izvuče bod protiv ekipe jačine Zvezde, ovako potone protiv Partizana (doduše i u prvom delu sezone smo ih oprali). pojma nemam dal su bili kompletni ili osakaćeni, ali ni to ne menja mnogo na stvari.

 

takođe, svima je jasno da ovde kvaliteta nema, ne za 20, nego za 12 timova, u superligi. pa ovakvi rezultati ne bi trebalo da budu iznenađenje. zapravo je veće iznenađenje kada večiti protiv ovakvih izgube bodove, nego kada ih operu lagano.

 

 

Ja sam gotovo u potpunosti siguran da se ovde radilo o neznanju a ne o nameri, kao sto sam siguran za vecinu slicnih slucajeva. U fudbalu se namesta decenijama, ako do sada nisu naucili da to rade pametnije i skrivenije onda su dzaba krecili. Jedino sto ovde valja je sto sada imam klip u steku za situacije kad krene pravednicki gnev zbog slicnih kalambura na nasim utakmicama.:D

 

Uzgred, steta sto je Profa u medjuvremenu podneo ostavku. Morao bi duboko da zabrazdi u frazeoloski recnik latinskog jezika da bi nasao neku adekvatnu frazu za ovo.:laugh:

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Ja sam gotovo u potpunosti siguran da se ovde radilo o neznanju a ne o nameri, kao sto sam siguran za vecinu slicnih slucajeva. U fudbalu se namesta decenijama, ako do sada nisu naucili da to rade pametnije i skrivenije onda su dzaba krecili. Jedino sto ovde valja je sto sada imam klip u steku za situacije kad krene pravednicki gnev zbog slicnih kalambura na nasim utakmicama.:D

 

Uzgred, steta sto je Profa u medjuvremenu podneo ostavku. Morao bi duboko da zabrazdi u frazeoloski recnik latinskog jezika da bi nasao neku adekvatnu frazu za ovo.:laugh:

 

pa možda je i podeno ostavku iz razloga što je frazeološki bunar presušio, a u svetlu najnovijih događaja, moguće da je sebe video na dnu jednog drugog bunara, onog pravog.....a nije u redu da se tako unikatna ličnost ponavlja i da bude kopija, pa makar i sebe samoga :)

 

rešenje je definitivno u kvalitetnijem takmičenju, ali pitanje od milion dolara je u kojem i kakvom i da li je ono moguće. na prostoru bivše Juge postoje tri kluba kojima krajnji domet nije, prvo, drugo ili eventualno treće kolo kvalifikacija za neko evrotakmičenje (mada i oni umeju tu da završe priču). sve lige na teritoriji bivše Juge su kurton, to sve da se spoji ne bi mogao da napraviš pristojno takmičenje od 16 klubova. i ove okolne lige su isto kurtoni, tipa Bugarske, Albanije, Mađarske, tu su negde i Rumuni, kojima ligom drma neki lik koji izgleda kao da je izašao iz Kusturičnog filma. negde su bolji tereni, negde su niže tenzije, negde je regularnost manje upitna, ali je sve to fudbal ispod nivoa koji bi pratio neko koji nije zaluđenik, lokalpatriota isl.

 

u teorriji svi imaju isti interes, ali u praksi to izgleda i nije tako. izgleda da je bitnije da super lige igraju razni Dragovljci, Bačke, Donji Srem, Gornja Kuršumlija, Hodmezevašarhelj, Carsko selo, Černo more, Voluntari, neki Oberkurcen spor verajnen isl.

 

 

Edited by Ted
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...