Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Hehe, Vuletić u svom stilu skuplja poene kod tviter ratnika i podnosi ostavku ne zato što je neko kao Velja mogao da radi sve što je hteo u klubu nego zato što tabloidi napadaju klub. Mislim, nije Vuletić kriv što je Velja radio što je radio, rade i na drugoj strani brda slične stvari po klubu, čak imaju i veći uticaj u samom klubu, to što je Velja imao druge zamisli van FK je druga priča, ali kao i tokom svog bivstvovanja u klubu uvek je jedan korak iza stvarnog krivca. Toliko je ljudi nabrojao a glavnog i odgovornog uvek zaboravi. 

 

U tom pokušaju prednjače tabloidni mediji, penzionisani bezbednosni analitičari, neki političari, jurišni akademici, dramski pisci i filmski reditelji, koji se ne bave uzročno-posledičnim obeležjima aktuelnih dešavanja, već zubato sude i presuđuju, crtaju mete i pozivaju na javni linč neke od funkcionera fudbalskog kluba Partizan, uvereni da je jedan univerzitetski profesor na mandatnoj funkciji potpredsednika u klubu, zasigurno znao ono što oni (navodno) nisu.

 

 

 

 

Link to comment
5 minutes ago, James Marshall said:

Kad se već poziva na tu titulu i aman tu neku razdvojenost dva svijeta, postavio bih pitanje šta će uopšte univerzitetski profesor u FK :fantom:

Pa da piše saopštenja.

 

Link to comment

Covek je prosto zgranut svime sto se desava i ne moze da podnese da ima bilo kakve veze sa tim..a moguce je da se malo i ukakio da ne dobije po tamburi zbog povezanosti kluba sa gospodinom Nevoljom.

 

Kad smo kod povezanosti, kako se bese zove onaj drot koji nosi neke odvratne sakoe a vidjan je u drustvu sa gospodinom Nevoljom ? 

 

(Neobjasnjivo mi je simpaticno da pisem gospodin Nevolja 😁)

Link to comment
43 minutes ago, BlackGeorge said:

Ode Vuletić profa. Dade ostavke na sve funkcije u FK Partizan

 

Sto bi rekli stari Latini: "Bonum est faciet!"

Link to comment
13 minutes ago, SNARC said:

Covek je prosto zgranut svime sto se desava i ne moze da podnese da ima bilo kakve veze sa tim..a moguce je da se malo i ukakio da ne dobije po tamburi zbog povezanosti kluba sa gospodinom Nevoljom.

 

Kad smo kod povezanosti, kako se bese zove onaj drot koji nosi neke odvratne sakoe a vidjan je u drustvu sa gospodinom Nevoljom ? 

 

(Neobjasnjivo mi je simpaticno da pisem gospodin Nevolja 😁)

Direktor policije Rebić?

Link to comment
16 minutes ago, SNARC said:

Neobjasnjivo mi je simpaticno da pisem gospodin Nevolja 😁

 a meni je odvratno, najiskrenije

 

ne to što je tebi simpatično (ne pišem da bih tebe kritikovao), nego mi je odvratna ta medijska intimizacija sa mafijašem i ubicom

 

kao što mi je odvratno i to što takvi ljudi imaju bilo kakvu vezu sa klubom za koji navijam, što na stadionu imaju štekove i što je klub u kandžama mafije, što državne, što ove druge, u nekom perverznom javno-privatnom partnerstvu

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Ted said:

 a meni je odvratno, najiskrenije

 

ne to što je tebi simpatično (ne pišem da bih tebe kritikovao), nego mi je odvratna ta medijska intimizacija sa mafijašem i ubicom

 

kao što mi je odvratno i to što takvi ljudi imaju bilo kakvu vezu sa klubom za koji navijam, što na stadionu imaju štekove i što je klub u kandžama mafije, što državne, što ove druge, u nekom perverznom javno-privatnom partnerstvu

Nikada nisam kao zvezdaš pisao na komšijskom topiku ali ovo stvarno moram da pozdravim pogotovo što i za nas važi isto to 

Link to comment

To tepanje je jedna od odvratnijih i bizarnijih stvari u čitavom ovom slučaju. Lik koji je osumnjičen da je kasapio druge osobe ima široko rasprostranjen nadimak kao neki junak dječije knjige ili crtaća. Užas.

  • +1 2
Link to comment

Pa bas zato..padamo na istu foru kao sa gospodinom Legijom, za citavu generaciju kasnije.

 

I nikada necemo da naucimo kako da prestanemo da se o isto govno saplicemo.

 

 

Link to comment

ispravite me ako gresim al kolko se secam isti taj vuletic, koji je sad sokiran pisanjem tabloida, je pre par mesic za janicarski youtube kanal snimao klip u kojem bombama, bajonetima i ko zna cime sve jos otvoreno preti fudbalskom savezu, odnosno ciganskom savezu kako ga on u klipu naziva? 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...