Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Ja od tih deset uzastopnih pobeda odgledao san nekih pet. Bio sam baš razočaran kako smo pod Savom prosipali bodove i jedva sam dočekao da ode. Međutim dolaskom Stanoja i kako je on započeo svoj mandat u Partizanu takođe nisam bio zadovoljan pa sam malo digao ruke od praćenja FK Partizan. Povremeno bacim pogled, odgledam. Međutim ovo sada je fino. Lepo je stvarno napraviti deset uzastopnih pobeda u ovom našem razapetom klubu.

 

Bilo bi još lepše kada bi se Vazura, Vučela i ostali našli iza rešetaka.

 

Šteta što su već na početku prosuti bodovi pa ne možemo da se borimo za titulu sa onom Frankovom ekipom.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Milošica said:

Čovek igra najbolju sezonu za jednog desnog beka još od Rukavine pre 13 godina :D


:(


А Вулићевић пре повреде ништа

Link to comment
11 hours ago, BWA said:

@Tresko kako komentarises ovu ser Samrokovu dominaciju? :D

Ne gledam uopšte više Partizan u fudbalu, uspeli su da mi ogade konačno sve. U timu igra Miljković, igra Jojić, igra Svetozar Marković a trenira Ser Šamrok od 15 zadnjih veznih. I nema šta tu da se gleda, makar vezao 150 pobeda. Plus, naprednjačka govna u upravi. Plus, Vučićev klub koji ne može da izgubi nijednu utakmicu, i nema zašta ni da se igra.

  • +1 1
Link to comment

mogla bi moderacija neke topike se sporta da prebaci na orgaizovani krminal. pa da možemo da raspravljamo o suštini, a ne perifernim stvarima, kao što su pojedinačne utakmice

Link to comment

Jeste Danas postao polutabloidno smeće, ali ponekad ima i šta da se pročita.

 

Veliki Božo Koprivica govori o širem kontekstu afere Belivuk, da je očekivao sramno ćutanje uprave Partizana, o njihovoj odgovornosti, kako su ubačeni kriminalci da zavedu red na tribinama i ućutkaju kritičari vlasti, da je klub dekor u kobajagi borbi za trofeje, šupljem čoveku Vučiću koji se kočoperi rezultatima svog kluba dok mu se opraštanju milionski dugovi, "navijačima" koji su instrument vlasti još od devedesetih, o još mnogo toga...

 

 

https://www.danas.rs/sport/bozo-koprivica-ne-mogu-se-kriminalci-boriti-protiv-kriminala/

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...