Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

5 hours ago, theanswer said:

Hehe, Vuletić u svom stilu skuplja poene kod tviter ratnika i podnosi ostavku ne zato što je neko kao Velja mogao da radi sve što je hteo u klubu nego zato što tabloidi napadaju klub. Mislim, nije Vuletić kriv što je Velja radio što je radio, rade i na drugoj strani brda slične stvari po klubu, čak imaju i veći uticaj u samom klubu, to što je Velja imao druge zamisli van FK je druga priča, ali kao i tokom svog bivstvovanja u klubu uvek je jedan korak iza stvarnog krivca. Toliko je ljudi nabrojao a glavnog i odgovornog uvek zaboravi. 

 

U tom pokušaju prednjače tabloidni mediji, penzionisani bezbednosni analitičari, neki političari, jurišni akademici, dramski pisci i filmski reditelji, koji se ne bave uzročno-posledičnim obeležjima aktuelnih dešavanja, već zubato sude i presuđuju, crtaju mete i pozivaju na javni linč neke od funkcionera fudbalskog kluba Partizan, uvereni da je jedan univerzitetski profesor na mandatnoj funkciji potpredsednika u klubu, zasigurno znao ono što oni (navodno) nisu.

 

 

 

 

 

Ja se slažem da nije posao kluba da se bavi kriminalcima, to je posao policije. Ali razlog za njegovu ostavku je druge prirode, koliko mi se čini...

 

Link to comment
4 hours ago, James Marshall said:

To tepanje je jedna od odvratnijih i bizarnijih stvari u čitavom ovom slučaju. Lik koji je osumnjičen da je kasapio druge osobe ima široko rasprostranjen nadimak kao neki junak dječije knjige ili crtaća. Užas.

mi vec danima ukuci komentarisemo ko jbt da se radi o druzbi pere kvrzice, decaci pavlove ulice...

Link to comment

"Profa" odlazi revoltiran "kampanjom" protiv FK, a ne sranjima koja su se tamo izdešavala i dešavaju se godinama unazad (da ne ode na navijačko prepucavanja, u komšiluku se jednako sranje dešava, 2 bratske deponije). Videh samo naslov da je podneo ostavku pa pomislih da je rešio da zadrži nešto obraza koji mu je ostao posle svega, ali ne - nastavlja legenda da spinuje i predstavlja sebe i klub kao žrtvu u ovoj "nameštenoj igri". Besraman lik. I još se poziva na pravnu državu i njegovu borbu za istu :puke: 

Link to comment

Prikupljanje poena kod navijača. Možda on to donekle i oseća, ali to svakako nije primarni razlog njegovog odlaska.  Škripi tu već duže vreme, još od Savinog i Sadikovog odlaska nije on u dobrim odnosima sa Vazurom.

 

Videćemo planiraju li on i Pantić nešto na Skupštini, tj. planirali ih neko kao bitne faktore "druge struje" u klubu...

 

 

Link to comment

Profa gost u Utisku nedelje sada za vikend ako sam dobro video. On, Vuk Cvijic i Dojcinovic iz Krika

 

Edit: A pre toga malo zimskih carolija za promrzle navijace danas (ovo sam pozajmio od legendarnog Zvonka Mihajlivskog)

Edited by mozzer
Link to comment

nego, mene isteresuje ko će sad da preuzme poslove upravljanja klubom ispred tzv. navijača. takoreć, ostali smo bez ovlašćenog lica. jel ima neki Pera Kolera, Žika Monstrum, Laza Kamikaza....javljajte, živ nisam

Edited by Ted
Link to comment

U 16:30h je počeo meč protiv N.Pazara. 0:0 igra se 52.minut

 

Edit ipak gol, 1:0 za nas. Strelac Lazar Marković, 54.minut

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...