Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

50 minutes ago, theanswer said:

 

bogjebeniotac

 

 ni ne zna o čemu se radi ali zna šta je 

teo sam reci, dovoljno mi bilo da vidim onu jednu sliku, i pametnom dosta.. sad sto vecina nema svoje viuge, toe druga stvar..

Link to comment
4 hours ago, Ted said:

Veljko Belivuk, zvani Velja Nevolja, i Marko Miljković uhapšeni su jutros oko 5 ujutro po nalogu Tužilaštva u velikoj akciji BIA, MUP i Tužilaštva.

 

Prema neproverenim navodima nekih beogradskih medija, Veljko Belivuk uhapšen je zbog planiranja likvidacije Milana Ljepoje, pripadnika grupe Pink Panter.

 

Inače, u toku je pretres na stadionu Partizana, u jednoj od prostorija na južnoj tribini, koju su koristili Belivuk i članovi njegove grupe.

 

Operacioni podaci pokazuju da se bas u tim prostorijama nalazi moguće oružje i još neki tragovi koji bi bili korisni u istrazi. Jake policijske snage nalaze se oko južne i zapadne strane stadiona Partizana.

DB hapsi svog čoveka. Ništa bitno, zaluđivanje javnosti da se skrene tema sa Jovanjice i sličnih sranja.

Poslužio im je svrsi, dobar marketing za držanje pažnje glasačima u Beloj Palanci, Prokuplju, itd.  

Ako bude dobar i "ne talasa" proći će sa nekom minimalnom kaznom, ceca nanogicom ili slično.

  • +1 3
Link to comment

a nađen štek na našem stadionu. Kao NIKO NIJE ZNAO DA POSTOJI BUNKER OBEZDEĐEN na stadionu. nemamo domara, nemamo posetioce, čuvare, redare, obezbeđenje, ni mrtvog kera. 

 

konačno mi se moj rođeni klub - do kraja smučio. ova vlast je to napravila od njega. da mafija drži bunker pun oružja na stadionu i čega sve ne. do privatizacije/promene vlasti neću kročiti na stadion. 

Edited by twisted
  • +1 1
Link to comment
Quote

Prilikom upada policije i BIA na stadion Partizana u šteku grupe Veljka Belivuka, poznatijeg kao Velja Nevolja, zatečeno je petnaest lica! Oni su zatečeni u prostorijama fudbalskog kluba jutros oko pet časova, ekskluzivno saznaje "Blic".

 

Kako saznajemo, prostorije Partizana u kojima je Velja Nevolja imao čitav bunker i nekoliko prostorija, do sada su bile nepoznate organima i, tokom jutrošnje velike policijske akcije, policija i BIA su prvi put ušle unutra.

 

Belivuk je ove prostorije smatrao sigurnim i nije očekivao ovaj upad.

 

Upravo zbog toga policija i BIA ceo dan "češljaju" prostorije stadiona u Humskoj. Policajci sa obučenim psima tragačima pregledaju sve prostorije, a nakon hapšenja na stadion Partizana, s lisicama na rukama, sproveden je i Velja Nevolja. On je sa policajcima obilazio prostorije, najverovatnije kako bi im otkrio sve svoje štekove, a potom je smešten u maricu.

 

sunce ti jebem

  • Haha 1
Link to comment

Ne samo to, ko god je tu bio glavni nebitno kad je imao svoje prostorije na stadionu, ko što ih cigani imaju u "reviji", svi oni su dolazili u restoran, tamo pili i jeli za džabe od kad je sveta i veka. Novost je da su sad Velji dali neki dodatni prostor da valjda pravi neke igraonice za decu :D Ne znam šta su štekali sve u tim bunkerima ali ni to nije novost da se zastave navijačkih grupa drže iza blindiranih vrata i slično. 

Link to comment

Ne znam ko je ovaj Dumanovic, ali uglavnom se slazem sa svim sto je izneo, pogotovu s ovim od 4og minuta.

Sad jos da sacekam ludog zeksa...:)

 

Link to comment
On 4.2.2021. at 19:53, Њујоркер said:

Ne znam ko je ovaj Dumanovic, ali uglavnom se slazem sa svim sto je izneo, pogotovu s ovim od 4og minuta.

Sad jos da sacekam ludog zeksa...:)

 

poslušala ga policija

privelo vazuru

 

:sleep:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...