Jump to content
IGNORED

FK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Došao je i najzanimljiviji period, vreme prijateljskih utakmica na zimskim pripremama. Za sada 1-1, poveli smo preko Holandera, oni izjednačili posle kornera.

Fina utakmica.

 

 

 

Link to comment

ima intervju sa Bajbekom u Novostima.....koliko vidim žali se da svi pokušavaju da ga opljačkaju

 

- Nisam egoista kao što to napadači obično jesu. Volim i da igram, asistiram. Suma će mi mnogo značiti. Rekao mi je "samo ti budi spreman, spakovaću ti deset asistencija, a ti ćeš mi na kraju isplatiti bonuse". Ne opterećujem se da li će neko reći i napisati Bajebek je igrao užasno, katastrofa. Samo neka se moje prezime nađe među strelcima, to je najvažnije za napadača.

 

- Markec je lud, ali najluđi čovek u timu je Vladimir Stojković. Stalno se šali. Pred svaki trening mi kaže: "Džejsi, šutni mi tri puta, ako daš sva tri ja tebi dajem 50 evra, ako jedan promašiš ti meni dođeš mnogo više".

Link to comment

Hahaha hustle Partizan. Dovedi budalu i izmuzi mu svu crkavicu hahah al ajde barem je dobra atmosfera.

 

Zdjelar mučenik i dalje guta knedle, kaže svuda u Evropi posle osam pobeda bi smanjili razliku za vodećim samo kod nas ne možemo.

 

Izgubicemo ga samo zbog ping-pong lige, crkli majci

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...