Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Meni je frka bila negdje 9. dan, kad sam pomislio jbt ovo ne prolazi, umrijecu. Medjutim prolazi, samo istrajati treba, odmor, terapija. Osim toga, ako nisam nesto propustio, svaka sledeca zaraza bi trebala da bude laksa - tjelesni imunitet, vakcina.

Link to comment
16 hours ago, morgana said:

 

ni ja ga nisam imala

nisam ni ja, zasad

 

btw gubljenje mirisa i ukusa se može desiti i zbog raznih drugih đavola (angina, sinuzisitisa, nedefinisanih napasnika), i meni se dosta često dešavalo (poslednji put 2018. prilikom gripa+sinuzitisa) , oduvek mi je bilo neobično zašto je to postalo "simbol korone" (tipa ako izgubim miris i ukus sigurno je korona, ne može ništa drugo da  bude)

  • +1 2
Link to comment

kad sam svojevremeno odležao koronu, izgubio miris i poremetio ukus, mogu samo da izjavim da nikada ranije nisam imao takav osećaj niti takve simptome, a preležao sam gripove i prehlade

Link to comment
17 hours ago, Lancia said:

 

Ja vise nikog ne znam, osim sebe, da nije imao kovid :huh:

Ja nisam zvanično, ali 999999% jesam. Moji roditelji sigurno nisu imali. Eto, i oni mogu biti stvoreni za tebe ako želiš 

Link to comment
34 minutes ago, Tsai said:

Mislim da mi se pojebalo culo mirisa...parfem spricam na ruku i jedva ga malo osetim sa 5 cm udaljenosti. Sem toga sam ok i test je danas jedva pokazao drugu crtu jako bledu

ako je to najveći problem računaj da si dobro prošao.

  • +1 3
Link to comment
3 hours ago, Tsai said:

Mislim da mi se pojebalo culo mirisa...parfem spricam na ruku i jedva ga malo osetim sa 5 cm udaljenosti. Sem toga sam ok i test je danas jedva pokazao drugu crtu jako bledu

Ta sreca kad zaronim glavu u kafu i nesto osetim u tragovima :wacko:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...