Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Probajte ispiranje "tušem za nos", pogotovo za sinuse - mene je to spasilo tokom trudnoće
 
Was-bringen-Nasenduschen-Ems-DieCheckerin.de-Lifestyle-Blog.jpg
to shpricem od 20ml fizioloshki, jedan nos 10 drugi nos 10. mada je divajs primamljiv. moja doktorka preferira chak da sama sebi kuvam morsku vodu od morske soli, ali ona bash voli da sam aktivna [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 1
Link to comment
a ima i neki marisol u boci pod pritiskom, kao dezodorans, to prođe do korteksa
E video pre neki dan, i pošto žena troši taj marisol, zajebavao je da se grune time.
Ono izgleda ko ona boca sa šlagom u maksiju što ima...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Tolaa said:

Stigla korona i kod nas. Dete se sinoć žalilo na grebuckanje u grlu, jutros temperatura 38, brzi test pozitivan. Naši testovi negativni za sada. Ja sam juče primila buster. :isuse:

Brzo će to da proleti

Džte se

  • Hvala 1
Link to comment

Taj Marisol pod pritiskom je Marissimo, ili ima i Marisol. To je nešto što je kao naštelovano da ti stigne do najvišeg vrha sinusa. Meni pomoglo onako, ne sećam se neke spektakultarnosti.

A što se tiče srebra
"Using a nasal spray containing colloidal silver does not work any better than saline nasal spray for reducing symptoms of sinusitis."

Pa, meni nije tako. Osetim promenu, a očito i nisam jedina. Možda je stvaru eukaliptusu i menti koja ima tu vodicu kao podlogu, a možda i nije, toliko već ne znam.

Evo još jedan savet, nije za kovid doduše, ali jeste za sinuse - Sinupret. I njega dok nisam našla, baš sam se patila, ništa nije rešavalo kad počne, prvo su me (lekari) pogrešno lečili gomilom antibiotika. A onda otkad za ovo znam, popijem dva-tri dana, kijam tih par dana baš gadno, ali ništa više od toga. U suprotnom, to se sve sliva, sliva i počinje kašalj. Čak su mi rekli da je višedecenijsko slivanje iz sinusa izazvalo to s plućima, kao neka mild astma.

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

Otišao post pre mene :lolol:

 

edit: ok, ovaj čovek je, kako piše u opisu, pio velike količine srebrne vode. To nećemo raditi.

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

 Viđam po Novom  Sadu povremeno jednog starijeg lika koji je razvio tu potamnelu kožu pijenjem srebrne vode. Nisam mogao odoleti da ne zurim u njega onako nepristojno. I pitam se zašto je to sebi uradio?

Link to comment

zato shto su mu rekli da je lekovito, ali ne i da ima ogranichenja. onda, za stvari koje kupujesh bez recepta, a nisu formalan lek, niko i ne zna da ti kaze kad je dosta.

onda ce neko da posivi od 100 litara, a neko vec od 10.

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, gospa buba said:

zato shto su mu rekli da je lekovito, ali ne i da ima ogranichenja. onda, za stvari koje kupujesh bez recepta, a nisu formalan lek, niko i ne zna da ti kaze kad je dosta.

onda ce neko da posivi od 100 litara, a neko vec od 10.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

 

Tako je. Recimo, D vitamin, koji se sad prodaje u neviđenim količinama, a po svemu sudeći, i pije se prilično, i savetuje za sve i svašta. A predoziranje njime je prilino izvesno, sećam se još iz škole, a i kažu tu i tamo poneko. Ali rafovi s D3 su i dalje prepuni i čini se da se kupuje i troši.

 

Moja Ag vodica se prsne u toliko neznatnoj količini u nos, da je daleko štetniji Nasonex ili neki kratkotrajni kortikosteroid, o kome niko ne polemiše. Dalje, sistemski uneseni lekovi i supstance imaju potpuno drugačije dejstvo od inhalatornih (citiram doktora)

Edited by Svemir Zeka
Link to comment
9 hours ago, Plajvi said:

Gde ima da se kupi ta srebrna voda, je l' ima u svim apotekama ili mora online da se narucuje?

Jebe me nos 20 godina vec isto, narocito u zimskim mesecima, navucen sam na nafazolin jer nista drugo ne pomaze, znam da nije zdravo ali sta mogu. Ni Nasonex, ni Marisol ni picke materine.

 

Većina apoteka, ili direktno kod njih u Zemunu, Prve pruge 7. Tada možeš i popust na količinu da dobiješ.

 

6 hours ago, Svemir Zeka said:

 

Ma ima svuda, apoteke, Lili. Srebrna kap se zove, ja koristim sa eukaliptusom i mentom, vidim da ima i drugih ali nisam probala.

Ali da ti kažem, jednom sam kupila drugog prozvođača isto te srebrne vode, i nije mi bilo ni približno efikasno kao ovo (ne reklamiram, majke mi :D

Marisol ima drugu namenu, to je kad ti je nos pun slina negde gore, pa treba da izvučeš. I onda uzmeš Marisol hipertonični, i osećaj je odvratan, ali izvlači. Ali neće ti on otpušiti nos.
Nemoj nafazol, to baš uništava sluznicu dugotrajno. Nasonex moraš isto neko vreme da koristiš, ali on je preventivan. Meni kad krene taj rinitis, ne m može to pomoći odmah. Ako je baš frka, kupim Olynth ili evo ima neki još bolji, zove se Snup.

@I*m with the pilotsprobala sam i to, nije mi pomoglo

 

Isprobao sam sve tri vrste, ova sa eukaliptusom bije ostale za tri koplja.

 

5 hours ago, Lancia said:

Jel to ovo, Zeko? 

 

Te.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...