Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Od kad sam čuo da su pozitivni, u glavi sam imao 5 simptoma, odjednom

 

Možda bi me smirilo

Ne znam

 

Radio sam antitela prošle nedelje, bio sam na 50x više od granice

 

Valjda me odbrane

Link to comment
1 hour ago, Have_Fun said:

Sranje

Pozitivan i drugi kolega

Radio jutros brzi test

Nema simptome ali je pozitivan

Da obavim ja PCR sad ili mislite da je rano?

U subotu smo zajedno bili

PCR valjda hvata i malu koncentraciju, am?

 

1 hour ago, goofs said:

Mislim da ti je bespotrebno da radis PCR dok ne dobijes neke simptome, bar one pocetne, grebanje u grlu i to. Jer je sva prilika da ces biti negativan, a onda ces lupati glavu oko toga da li si prerano uradio test.

 

Koliko sam ja shvatio, PCR testovi su jako osetljivi pa detektuju i covid pre pojavljivanja samih simptoma.

 

Brzi antigenski testovi su ti koji tek pucaju pouzdano pozitivni rezultat tek kada se pojave neki simptomi. Tako da bi na mestu @Have_Fun odradio PCR ako moze.

Link to comment
8 minutes ago, Boycie said:

Koliko sam ja shvatio, PCR testovi su jako osetljivi pa detektuju i covid pre pojavljivanja samih simptoma.


Da, ali period inkubacije je beše 4-12 dana, od subote nije proslo ni puna 3. PCR detektuje virus par dana pre prvih simptoma, ali ne moze egzaktno detektovati prerano (inace bi ova pandemija bila mnogo lakša).

 

Nema veze, uglavnom, uradi danas test, i uradi jos jednom za 4 dana da ti bude mirna glava i bez brige ;) 

  • +1 1
Link to comment
Izgleda da sam preležao Covid na nogama, a da nisam ni znao. Juče odem da uradim krvnu sliku, jer imam neke limfne čvoriće malo uvećane, i otkrijem da imam D dimer 1000. Ostatak krvne slike skoro pa savršen, odavno nisam imao bolji holesterol i trigliceride, a i osećam se odlično poslednjih par nedelja. Ići ću da ponovim D dimer sutra ili prekosutra, a onda odmah kod nekog interniste.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk


Radi sve što si zamislio, samo da te ne hvata panika, meni je doktorka navela da je imala pacijenta koji joj je tutnuo sa vrata rezultat d-dimera, koji je bio 1000-2000 zaboravio sam, a da se ispostavilo da je negativan na PCR, i na kraju se ispostavi da je u toku sa nekom intervencijom na zubu neko gnojenje i šta li i kad je to regulisao, to palo na skoro normalno prvi put i posle normalno.

Bio je i onaj niz gde čovek objašnjava.

Edit: zaboravih da ti je žena lekar, znaće ona...







... Shiit has hit the fan

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, ivy said:

evo bila sam na pregledu,hebo vas pregled..

 

i moram da se ispravim vadili su mi krv,stvarno su ljubazni

I sta su ti rekli? Vitamini, odmaranje, supice, antibiotik.... ?

 

  

2 hours ago, Have_Fun said:

Radio sam antitela prošle nedelje, bio sam na 50x više od granice

 

Valjda me odbrane

Kako valjda? Ima da se odbiju kao od kineskog zida i pobegnu glavom bez obzira :D 

 

 

Edited by Milosh76
  • +1 1
Link to comment
evo bila sam na pregledu,hebo vas pregled..
 
i moram da se ispravim vadili su mi krv,stvarno su ljubazni...naravno da imam pozitivan antigenski test ali ostali rezultati odlicni
a otisla sam jer sam juce pocela nesto da kasljucam...a i trebalo mi je da se malo proluftiram pa sam bas fino prosetala i ooo kako prija vazduh i vetar i sunce i hodanje :wub:
I rekao sam ti da sediš kući.
Ne vredi ne možeš narodu objasniti!







... Shiit has hit the fan

Link to comment
Just now, ivy said:

 

 

samo  odmaranje i vitamini,probiotik i nesto za razredjivanje krvi...nista antibiotik..

 

Odlicno, sad omiljena serija pa dok ti paznja drzi. Mozes da iskoristis vreme da se naspavas :) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...