Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

@Milosh76

 

eee moj ti...ja sam vec 9dana u samoizolaciji...prvih 5 sa ovim mojim bez simptoma,zbog ostatka ukucana koji su iovako bili u panici i onda 4 od kad su se meni pojavili simptomi tako da cu ja biti 5dana duze,ukupno 19dana :isuse:

a vec mi nije dobro i boli me telo od sedenja i lezanja a mozak od serija i neta....

Edited by ivy
Link to comment
[mention=295]Frank Pembleton[/mention]
 
pa sta sad nevalja?! :cry:
Pa sveee...[emoji3526]
Neka samo neka si otišla, prati, idi kod svog/kovid lekara da te vodi dalje....
Ne dangubi pazi i na najmanji znak.
Sve će biti ok.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
[mention=295]Frank Pembleton[/mention]
 
pa sta sad nevalja?! :cry:
pusti ti frenka, sve si lepo uradila. ja nisam ni toliko. sledeci kovid sam reshila da imam kad niko nema, pa da idem na miru po ambulantama [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
40 minutes ago, ivy said:

 

 

samo  odmaranje i vitamini,probiotik i nesto za razredjivanje krvi...nista antibiotik..

Sta, to sad daju preventivno? Nisi imala neku istoriju zbog koje bi trebala razredjivati krv?

 

Brz i potpun oporavak!

 

  

13 minutes ago, dragance said:

Da li iko od vas ima nesanicu? Ja evo nikako ne mogu da spavam pa sve do 4 ili 5 ujutro. Naravno, posle izgledam kao zombi. 

 

Ja sam imao tako, ali mene je temperatura razbijala 11 dana, pa sam tempirao obaranje temp kako bih imao apetit i jeo kvalitetno (govedja supa), pa onda period nesanice se razvuce dok ponovo ne krene 38.5C

 

 

Edited by kipo
  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, dragance said:

Da li iko od vas ima nesanicu? Ja evo nikako ne mogu da spavam pa sve do 4 ili 5 ujutro. Naravno, posle izgledam kao zombi. 

imala sam od nove godine do pre dva meseca, izmedju prvog i drugog kovida. zombi se podrazumeva. ali ja te pripisujem kovidima, nego sveopshtoj nenormalnosti situacije. neko spava kao nikad, neko ne spava nikad, kako koga vec radi.

Edited by gospa buba
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Radi sve što si zamislio, samo da te ne hvata panika, meni je doktorka navela da je imala pacijenta koji joj je tutnuo sa vrata rezultat d-dimera, koji je bio 1000-2000 zaboravio sam, a da se ispostavilo da je negativan na PCR, i na kraju se ispostavi da je u toku sa nekom intervencijom na zubu neko gnojenje i šta li i kad je to regulisao, to palo na skoro normalno prvi put i posle normalno.

Bio je i onaj niz gde čovek objašnjava.

Edit: zaboravih da ti je žena lekar, znaće ona...

... Shiit has hit the fan
 

 

Moja žena je skroz opuštena oko ovoga, kaže da taj rezultat nije za neku paniku, naročito u odsustvu bilo kakvih drugih simptoma. Nije nešto što treba pustiti da se reši samo od sebe, ali nije ni urgentno stanje - bilo bi urgentno da je tipa 10.000 ili tako neki sumanut rezultat.

Link to comment
3 hours ago, dragance said:

Da li iko od vas ima nesanicu? Ja evo nikako ne mogu da spavam pa sve do 4 ili 5 ujutro. Naravno, posle izgledam kao zombi. 

'bem ga. ja legnem da odremam kad god osetim da mogu i, ako sam u kući. posle se ispostavi da sam se naspavao negde oko 4 sabajle. razbudi me snovanje ili prostata pa je rešenje da priđem šporetu i džezvi. nema mi veze sa koronom, nikako

Link to comment
3 hours ago, gospa buba said:

imala sam od nove godine do pre dva meseca, izmedju prvog i drugog kovida. zombi se podrazumeva. ali ja te pripisujem kovidima, nego sveopshtoj nenormalnosti situacije. neko spava kao nikad, neko ne spava nikad, kako koga vec radi.

Apsolutno.

Link to comment
 
Moja žena je skroz opuštena oko ovoga, kaže da taj rezultat nije za neku paniku, naročito u odsustvu bilo kakvih drugih simptoma. Nije nešto što treba pustiti da se reši samo od sebe, ali nije ni urgentno stanje - bilo bi urgentno da je tipa 10.000 ili tako neki sumanut rezultat.
Ja kad sam vadio isto mi rekli, to 2000-3000 nije strašno, mada je svako zaseban







... Shiit has hit the fan

Link to comment

racunam, ako nemas nikakve simptome, uzmi ovaj test kao validan, ne moras da se cimas.

 

btw, ja sam za poslednje tri nedelje pokupila vise nekovid virusa nego za prethodne tri godinee: prvo prehladu od muza, pa onda stomacni, a sad neko sranje sa glasnim zicama, pola kolektiva nam prica kao brando iz kuma.

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...